Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Tarot Elfů (78 karet) tarot of the Elves

Tarot Elfů (78 karet) tarot of the Elves


Tato sada oživuje filmovou krásu Tarotu Elfů svým okouzlujícím příběhem a vytváří mimořádný zážitek pro nadšence tarotu a fantazie.

Příběh odhaluje tajemství této tarotové sady, pomáhající jasnozření a věštění, aby přenesla čtenáře do světa Elfů a dala mu prožít tento fantastický příběh.

Vytvoření Tarotu Elfů umělcem Davidem Corsim bylo velkou výzvou, protože J.R.R. Tolkien vybavil elfy takovou autoritou a hloubkou, že zástupy vášnivých čtenářů odmítají (nebo dokonce útočí na) myšlenky o elfech, které nejsou pevně zakořeněné ve světě Pána prstenů.

Autor chtěl tedy vyjít z díla Tolkiena a jiných, ale také prozkoumat jedinečný elfí vesmír, domov jedinečné a originální elfí společnosti, tvarovaný svými vlastními mýty a legendami.

Výsledkem je, že lidé obeznámení s tarotem rozpoznají souvislosti mezi kartami v Tarotu Elfů a odpovídajícími kartami v jiných tarotových sadách...

Nakonec, ve snaze co nejvíce zpřístupnit tuto karetní sadu, proměnil svůj návrh tarotových karet na krásné, kinematografické obrázky, kdy vybral a ilustroval ty momenty příběhů, které by byly paralelní k tradičním tarotovým tématům.

Kouzelný příběh tajemných bytostí Vás rázem přenese do jiného světa v Tarotu Elfů, který vyniká grafickým zpracováním i mystickým nádechem.

...a lidé, kteří tarot neznají, rychle vycítí energii každé karty na emocionální nebo intuitivní úrovni.


* Lo Scarabeo znamená precizní zpracování, art a historie, moderní design, mystika, čarodějnictví, fantazie, kouzla a příběhy

* Lo Scarabeo představuje 20.letou tradici a celosvětový věhlas získaný kvalitou, krásou a profesionálním zpracováním.

Rozměry karet: 66 x 120 mm

Italské tarotové karty Lo Scarabeo s českým překladem a návodem:
Výklad v jazycích : Cz, I, Uk, F, D, Es

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku