Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Bohatá žena - kniha určená ženám

Bohatá žena - kniha určená ženám


Vezměte svou finanční budoucnost do vlastních rukou!
Kniha obsahuje i slovníček základních ekonomických pojmů a návody, jak se orientovat ve spletitém světě investování a financí. A jejím cílem je dosažení finanční nezávislosti, kdy peníze pracují pro vás a nikoli vy pro peníze!
Tato kniha velmi přístupnou formou ukazuje, jak nastoupit na cestu vedoucí k finanční svobodě, jak se vzdělávat, jak prakticky postupovat a jak dosáhnout stanovených cílů. Kim Kiyosaki, která si tím vším už prošla a dnes spravuje investice v hodnotě mnoha milionů dolarů, ukazuje na vlastním životě a na životech svých přítelkyň, že se není čeho bát a je jen třeba posbírat trochu odvahy a peněz.
Svět investic je pro většinu žen naprosto neprobádanou oblastí, ale Kim Kiyosaki jasně potvrzuje, že v dnešní době už by ženy z hlediska svých financí neměly být na nikom závislé.
Pro ženy, které už nikdy nechtějí kvůli penězům trávit bezesné noci, chtějí vzít do vlastních rukou svou finanční buboucnost a už je nebaví vyhlížet prince z pohádky a rozhodly se být skutečně nezávislé!
Pro ženy, které se rozhodly stát finančně nezávislé a nebýt závislé na manželovi, rodině, společnosti nebo na vládě a nevyžadovat, aby se o ně někdo postaral.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku