Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Archetypová astrologie - vývoj astropsychologie od C.G.Junga k S.Grofovi

Archetypová astrologie - vývoj astropsychologie od C.G.Junga k S.Grofovi
Petr Lisý
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Carpe Momentum
Stran:248
Skladem: na dotaz
Kategorie:Astrologie, numerologie, horosko
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Historie, filozofie
Kód:TN1235


Cena 449,00 Kč s 10% DPHKniha Archetypová astrologie si klade za cíl budovat most mezi bohatým světem astrologie a všemi lidmi, kteří jsou jí otevřeni, zejména pak psychology a psychoterapeuty, studenty, adepty hu- manitních oborů i samotnými astrology.

Její úvodní část osvětluje klíčový vliv psychologie C. G. Junga na revitalizaci astrologie jako seriózní poradenské profese. Druhá část knihy přináší „slabikář“ astrologických archetypů s důrazem na charakteristiku pomalých planet – Urana, Neptuna a Pluta.

V třetí části se autor dotýká pro- blematiky negativních předsudků vůči astrologii, pramenících pře- vážně v omezeném materialistickém paradigmatu moderní vědy. Závěrečná část pak představuje přehlednou zprávu o pozoruhod- ném konceptu archetypové kosmologie, který společně rozvinuli psychiatr Stanislav Grof, astrolog Richard Tarnas a jejich kolegové z okruhu univerzity CIIS v kalifornském San Francisku. Kmenový text je doplněn několika dodatkovými studiemi a odkazy na kvalitní zdroje a literaturu.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku