Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti - jak se osvobodit od chronických pocitů neštěstí

Duchovní léčba deprese pomocí všímavosti - jak se osvobodit od chronických pocitů neštěstí
Mark Williams, John Teasdale Ph.D., Zindel Segal Ph.D, Jon Kabat-Zinn, Ph.D.
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Fontána
Stran:256
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení přírodními prostředky, herbáře
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S12239


Sleva 10% - z ceny 389,00 Kč s DPH
Nová cena 350,00 Kč s 10% DPH
Pokud jste někdy bojovali s depresí, neztrácejte naději. Tento váš cyklus chronických pocitů neštěstí vám může pomoci jednou provždy prolomit technika všímavosti, kterou se naučíte v této knize. Jedná se o jednoduchý, ale velmi účinný způsob věnování pozornosti svým nejnáročnějším emocím a životním zkušenostem. V této knize vám čtyři uznávaní a speciálně vyškolení odborníci na léčbu deprese vysvětlí, proč se v důsledku svých obvyklých pokusů dostat se ze své špatné nálady pomocí „myšlení“ či usilovné snahy se z ní „vyhrabat“ pouze ještě hlouběji propadáte do své deprese. Prostřednictvím moudrých vhledů a jednotlivých lekcí, které čerpají jak z východních meditativních tradic, tak z moderní kognitivní terapie, vám názorně ukáží, jak odložit mentální návyky, které vás přivádějí do stavu zoufalství, včetně neustálého přemítání nad svými problémy a sebeobviňování, abyste mohli čelit svým životním výzvám s větší odolností.

Mark Williams, D.Phil, je emeritním profesorem klinické psychologie a čestným členem výzkumné rady na fakultě psychiatrie na Oxfordské univerzitě, kde působil jako zakládající ředitel Oxfordského centra všímavosti.

John Teasdale, Ph.D. zastával speciální vědeckou pozici v britské lékařské výzkumné radě (Medical Research Council´s Cognition) a Brain Scienses Unit v Cambridge. Je členem Britské akademie a Akademie lékařských věd. Po odchodu do důchodu i nadále učí meditaci všímavosti a vhledu po celém světě.

Zindel Segal, Ph.D. je význačným profesorem psychologie v oblasti poruch nálady na Torontské univerzitě. Je ředitelem klinického výcviku v programu klinické psychologie a také profesorem na katedře psychiatrie. Jon Kabat-Zinn, Ph.D. je emeritním profesorem medicíny na lékařské faktultě Massachusettské univerzity, na které založil Centrum pro rozvoj všímavosti v medicíně, péče o zdraví a společnosti a světoznámou kliniku na zmírnění stresu prostřednictvím všímavosti.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku