Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


26 příběhů, nad nimiž zůstává rozum stát

26 příběhů, nad nimiž zůstává rozum stát
Gregory Frank, Piere Bellemare
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Víkend
Stran:448
Skladem: na dotaz
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Magie, šamanismus, kabala
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:S03828
Podobné knihy:Planeta záhad


Cena 289,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Muž, jehož na dálku skolí pouhá sila zle myšlenky... Zaříkadlo, jež zahubí stáda, a je-li přečteno nahlas, zřítí se hora... Vládni organizace, jež vymývá spořádanému policistovi tak dlouho mozek, až ho přemění na zabijáka... Dva lide, přestože se neznají a dělí je tisíce kilometrů, spáchají naprosto stejnou vraždu... Na paranormální jevy nevěříme o nic víc, než v ďábla, jeho dílo a důmyslnost. Přiznejme si však, že existují situace, kdy je lidský rozum v koncích. Ale určitě přijde den, kdy věda tyto jevy vysvětlí. Dodnes to však neudělala, a umožnila tak žít některým lidem v přesvědčení, že se jim dostalo pomoci... odjinud. Nad těmito příběhy zůstává rozum stát, a právě tím jsou okouzlující.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku