Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Vůně pro duši - úvod do aromapsychologie

Vůně pro duši - úvod do aromapsychologie
Novinka

Igor Vladimirovič Sakov
Rok vydání:2020
Vydavatelství:One Woman Press
ISBN:978-80-86356-51-8
Stran:178
Skladem:ano
Kategorie:Aromaterapie, ajurvéda
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S03819
Podobné knihy:Ájurvéda cesta k harmonii a vitalitě


Sleva 10% - z ceny 278,00 Kč s DPH
Nová cena 250,00 Kč s 10% DPH


kusů


Popis 55 éterických olejů z hlediska působení na psychiku.

Kniha se věnuje jedné z aktuálních oblastí regenerační medicíny, balneologie a fyzioterapie - aromaterapii a její součásti aromapsychologii. Autor vysvětluje zásady použití aromaterapie v psychologické a psychoterapeutické praxi. Zabývá se základními aspekty metody aromapsychologie - mechanismy působení, způsoby užití, psychologickým působením éterických olejů a aromadiagnostikou.

Kniha obsahuje seznam 55 nejčastěji používaných éterických olejů, které autor hodnotí z hlediska jejich působení na nervový a psychický stav klienta, tzn., jak působí na stimulaci, relaxaci a adaptaci. K jednotlivým éterickým olejům přiřadil konkrétní potíže, které lze těmito oleji korigovat. Na konci knihy je uveden seznam nejčastějších potíží, např. nespavost, úzkosti, strach, poruchy pozornosti, nervozita, stres, depresivní nálady, anorexie, hysterie, bolesti hlavy atp., s příklady receptur a okruhem dalších vhodných éterických olejů.

Tyto informace mohou být zajímavé pro aromaterapeuty, psychoterapeuty, studenty, frekventanty odborných kurzů při zvyšování kvalifikace, vědecké pracovníky a pro všechny, kdo se zajímají o psychologii, psychoterapii a éterické oleje.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku