Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


365 receptů pro duši

365 receptů pro duši
MUDr. Bernie Siegel
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Pragma
ISBN:978-80-7349-230-4
Stran:384
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Historie, filozofie
Motivace, úspěch, propagace
Kód:S03774
Podobné knihy:Tajemství plánu vašeho života


Cena 299,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Toto poselství inspirace, naděje a lásky pro každý den je napsáno s humornou, zemitou moudrostí, která zlepšila život mnoha čtenářů. Recepty obsažené v této knize jsou malá zrnka moudrosti předkládaná přístupným způsobem, jenž snadno zapadá do našeho rušného života. Každodenní příspěvky vás povedou klidně, mile a uvědoměle životními výzvami a připraví vás na všechno, co se ve vašem životě může náhodou objevit. V dnešní zmechanizované společnosti každý čelí ve svém životě překážkám. Ti, kterým se podaří je překonat, se během tohoto procesu něco naučí.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku