Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Pozitivní výchova sourozenců v rodině

Pozitivní výchova sourozenců v rodině
Jan Čapek, Markéta Čapková
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Portál
ISBN:978-80-7367-779-4
Stran:120
Skladem: na dotaz
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S03744
Podobné knihy:Bakunyu Maid Hunting Yuzuki Pink Sexy Anime Figure


Cena 169,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Jan a Markéta Čapkovi jsou od roku 2006 lektory Kurzu efektivního rodičovství. Oba prošli výcvikem Terapie pevným objetím u Jiřiny Prekopové. Mají spolu čtyři děti.
je speciální pedagožka, věnuje se kurzům pro maminky s předškolními dětmi.
Markéta Čapková
je psycholog, kouč a lektor manažerských, komunikačních a prodejních dovedností. Je dlouholetým spolupracovníkem Centra pro rodinu při Arcibiskupství pražském. Působí jako terapeut v Křesťanské psychologické poradně v Nymburce, zabývá se manželským, rodinným a výchovným poradenstvím.
Jan Čapek
V jednotlivých kapitolách autoři například uvádějí základní důvody, proč děti zlobí a jak zlobení předcházet, nebo jak řešit sourozenecké spory.
Vycházejí z teorie, praktických příkladů a kazuistik tréninku Efektivní rodičovství krok za krokem a zároveň představují postupy pozitivní výchovy ve smyslu výchovného působení podle Jiřiny Prekopové, výchovy, která je založena na vztahu lásky mezi rodičem a dítětem, na účinném řešení problémových situací vycházejícím ze vzájemného respektování rodičů a dítěte.
Autoři na základě teoretických východisek sourozeneckých konstelací a konkrétních příkladů ze života poskytují rodičům podněty pro výchovu.
Kniha je souhrnem zkušeností autorů z Kurzů efektivního rodičovství, na nichž oba působí jako lektoři, a zároveň přináší rodičům cenné výchovné podněty.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku