Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Proč muži myslí tak, jak myslí, a proč jednají jinak než ženy

Proč muži myslí tak, jak myslí, a proč jednají jinak než ženy
Louann Brizendine
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Computer Press
ISBN:978-80-251-3072-8
Stran:124
Skladem: na dotaz
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S03725


Cena 249,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Zajímá vás, proč jsou muži tak jiní než ženy a jak funguje mužský mozek? Tento světový bestseller vás čtivou a zábavnou formou seznámí s tím, jak je myšlení a jednání muže ovlivněno souhrou hormonální činnosti a mozku.

V knize naleznete:

• Jak hormony ovlivňují mužský mozek, chování a celé tělo. Proč se muži chovají v různých životních etapách jinak – v pubertě, v období hledání partnerky, v době otcovství, ve zralém věku, ve stáří... • Proč každý muž potřebuje celý život hormon testosteron a jak se v chování muže projevují výkyvy v hladině tohoto hormonu. • Co v pubertě podněcuje sexuální fantazie, vyvolává zájem o ženské tělo a nutí chlapce často masturbovat. • Proč mladí muži rádi riskují, vyhledávají adrenalinové sporty a vzájemně mezi sebou soupeří, kdežto ti starší se zklidňují. • Jak funguje „chemie“ při seznamování a ve stadiu zamilovanosti, proč muži na rozdíl od žen ve vztahu touží co nejdříve po sexu a proč podvědomě při výběru životní partnerky preferují útlý pas, velká prsa a plné boky. • Čím to je, že muži po sexu tak rychle usínají. • Jak se mění mužský mozek v období těhotenství partnerky a po narození dítěte, proč je důležité, aby si otcové hráli se svými dětmi, a mnoho dalších zajímavostí.

Autorka pracuje jako lékařka v oborech neurobiologie a neuropsychiatrie v San Francisku a na téma lidského chování a vztahů napsala několik bestsellerů. Jedním z nich je také kniha o ženském mozku, která vyšla v češtině pod názvem Proč ženy myslí tak, jak myslí, a proč jednají jinak než muži.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku