Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Magie na každý den praktická kouzla a zaříkávadla

Magie na každý den praktická kouzla a zaříkávadla
Ellen Duganová
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Grada Publishing
ISBN:978-80-247-3354-8
Stran:240
Skladem: na dotaz
Kategorie:Magie, šamanismus, kabala
Meditace, mystika
Okultismus, spiritismus,hermetik
Kód:S03650
Podobné knihy:Dar ducha I. a II. díl


Cena 259,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Jedinečná kniha oblíbené autorky Ellen Duganové je skvělým průvodcem pro každého, kdo chce svůj život den za dnem prodchnout duchovnostía rozvinout své vlastní magické schopnosti. Kniha je doslova nabita praktickými radami a informacemi. Ke každému dni týdne vám Ellen Duganová nabízí vhodné magické nástroje: barvy, svíčky, kameny i tarotové karty. Poznejte, jak se stát pravou čarodějnicí i ve shonu městského života. Naučte se vnímat každý den jako magický čas.

Speciální magie pro každý den v týdnu. Magie pro období úplňku. Krystaly, kovy, barvy a tarotové karty. Řízené meditace, setkání s božstvy.

Byla iniciována v tradici Wicca.
žije se svou rodinou v Missouri. Má za sebou mnoho let praxe v lesní školce a zahradním centru a příležitostně se věnuje také úpravám krajiny a zahradní architektuře. V roce 2000 získala titul v zahradnictví na univerzitě v Missouri. Od konce 80. let se vážně zabývá magií.
Ellen Duganová
Tato Kniha stínů by měla probudit vaši kreativitu a vzkřísit ve vás nové nápady na vypracování vlastních typů kouzel a magie.
- kouzelné meditace, lektvary, recepty na nápoje lásky, čarodějné řemeslo, magii za úplňku a nové rituály pro každý den, které jsou propojeny se základními informacemi o krystalech, barvách, tarotových kartách a božstvech.
To podstatné, co od autorky očekáváte, zde samozřejmě je, ale můžete zde najít mnohem více praktické magie a dalších dodatků

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku