Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Poslední šamanka

Poslední šamanka
Barbara Woodová
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Ikar
Stran:656
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Magie, šamanismus, kabala
Kód:S03606
Podobné knihy:Honba za drakem mezinárodní bestseller
Muž, který chtěl být šťastný
S jaguárem v posteli
Dva světy
Zázraky se dějí - transformační léčivá síla vzpomínek na minulé životy


Sleva 7% - z ceny 279,00 Kč s DPH
Nová cena 259,00 Kč s 10% DPH


kusů

"Píše se to o-l-l-a. Ve španělštině to znamená kuchyňský hrnec.
Kdo ví, snad pak tajemný duch Hoshi´tiwy, šamanky zaniklého indiánského kmene, která se zjevovala jejímu otci a jejíž hlas Morgana slýchala, nalezne konečně klid.
Když hledá tajemné skály a jeskyně, neví, že díky tomuto artefaktu znovu pozná a zase ztratí lásku, že jeho dcera Morgana zdědí posedlou touhu po hledání a náklonnost ke krajině poseté památkami na minulost, a po trýznivých zjištěních, životních zklamáních a ztrátách dosáhne štěstí.
Avšak déšť nepřichází, Hoshi´tiva sleduje, jak ze sídla prchají lidé, a ví, že její život je teď už spojen s životem vladařovým. Když po dlouhých staletích objeví střep Hoshi´tiwiny zlaté olly doktor Faraday Hightower, netuší, jak hluboce ovlivní nejen jeho život.
Vytváří ty nejkrásnější deštné džbány, které mají konečně přivolat vláhu, a je neodolatelně vábena k posvátnému palouku, kde jednou zahlédla krásného Jakála.
Ještě ne.
Netuší, že byla vyvolena pro jiný osud: podle rozhodnutí vládce Jakála se má odebrat do Prostředního sídla a podrobit se všem rozkazům, jinak její Lid slunce stihne krutý trest. Nenajde odvahu se vzepřít.
Hoshi´tiva je mladá, krásná a šťastná. Hledí na svého ženicha, stojícího u Stěny paměti a nemůže se dočkat, až ji Ahoté po svatbě sevře v náručí.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku