Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Pivo a zdraví

Pivo a zdraví
Neuvedeno
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Nava
Stran:124
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Léčení přírodními prostředky, herbáře
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S03534


Sleva 7% - z ceny 148,00 Kč s DPH
Nová cena 138,00 Kč s 10% DPH


kusů

- velmi cenná je skutečnost, že ke spolupráci přistoupili odborníci a manažeři ze samotného plzeňského pivovaru
tj. jsou zaměřeni na důležitou prevenci
- má jít o objektivní informaci pro naše spoluobčany, ať zdravé či nemocné, ať mladé či starší, kterým záleží na udržování vlastního zdraví,
Tím vším jsou do jisté míry poznamenáni nejen lokálním patriotismem, ale i větší mírou odpovědnosti ve vztahu ke svým pacientům, právě s ohledem na neodmyslitelnou existenci věhlasného plzeňského nápoje...
- jde o odborný názor zdravotníků ze samotné Plzně, kteří zde většinou studovali Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a působí v nejvýznamnějším zdravotnickém zařízení Plzeňského kraje - ve Fakultní nemocnici Plzeň.
- především jde o pohled z pozice různých medicínských odborností, kde je upozorňováno jak na kladné stránky pití piva, a to většinou pro zdravý organismus, tak i na stránky záporné (většinou u různých onemocnění)
O pivu jako takovém bylo jistě zpracováno mnoho písemností, ale pojetí autorského kolektivu zdravotníků z Fakultní nemocnice Plzeň má zcela zvláštní význam:
Někdy i pomáhá léčit člověka s určitou chorobou. Svoji úlohu hraje i ve sféře sociální, neboť přispívá ke sdružování občanů a dokonce k utváření jejich názorů na různé jevy v naší společnosti.
Pivo je sice alkoholickým nápojem, který však v rozumné míře požívání napomáhá udržování lidského zdraví po fyzické i duševní stránce.
Lidstvo zatím lepší nápoj nevymyslelo

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku