Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Odpustila jsem

Odpustila jsem
Steve Erwin, Immaculée Ilibagiza
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Karmelitánské nakladatelství
Stran:209
Skladem: na dotaz
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Kód:S03473


Sleva 7% - z ceny 249,00 Kč s DPH
Nová cena 232,00 Kč s 10% DPH


Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Steve Erwin je spisovatel a uznávaný novinář, spoluautor knihy Přežila jsem. Žije s manželkou v New Yorku na Manhattanu.
se narodila r. 1972 ve Rwandě, studovala na tamní univerzitě. Během genocidy v roce 1994 přišla o rodiče a všechny své sourozence. Čtyři roky poté se vystěhovala do USA. Založila nadaci Left to Tell, která pomáhá rwandským sirotkům. V roce 2007 jí byla udělena Mezinárodní cena za mír Mahátmy Gándhího. V současnosti žije s manželem a dvěma dětmi v New Yorku.
Immaculée Ilibagiza
Nakonec Immaculée z bezpečnostních důvodů odchází do Ameriky. Zde se může konečně ohlédnout zpět a zamyslet nad vším, co se stalo…a vydat svědectví o lásce, která je silnější než smrt.
V knize Odpustila jsem autorka líčí, jak se jí podařilo díky víře v milujícího Boha "povstat z popela" osobní tragédie. Prošla svým zápasem o odpuštění vrahům a podle svých možností začala znovu vnášet lásku a naději do nenávistí zpustošené země.
Ohromující příběh o tom, jak přežila, vyprávěla Immaculée ve své první knize Přežila jsem, která vyšla i v češtině (Ikar 2007).
Dvaadvacetiletá Immaculée Ilibagiza zázračně přežila brutální vraždění, při kterém byla vybita většina členů její rodiny i přátel a vyvražděno více než milion Rwanďanů.
Na jaře roku 1994 zuřila v africké Rwandě jedna z nejhorších a nejkrvavějších genocid, jakou svět kdy zažil.
Události jsou skutečné a používám své pravé jméno i pravá jména členů mé rodiny.
Nejen o tom, jak jsem přežila genocidu, ale také o tom, jak jsem objevila život, který stojí za to žít, skrze víru a v hojivé síle odpuštění. Je to pravdivý příběh.
Píšu vlastní příběh.
Mým záměrem není představit historii státu Rwanda či genocidy.
Povstání z popela rwandské genocidy

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku