Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Léčba rakoviny, která fungovala!

Léčba rakoviny, která fungovala!
Barry Lynes, Dr. Royal Raymond Rife
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Zapper Technology
ISBN:978-80-254-6926-2
Stran:163
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S03438


Cena 180,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

- je to funkční? "...
jen o jediné
tace jejích zastánců, vemlouvavost jejich teorií, proslulost jejich laických stoupenců, výpovědi pacientů nebo ovládání veřejné debaty, jde
"Podstatnými věcmi při zkoumání libovolné formy léčby není repu-
Ralf Moss demaskoval skryté štěrbiny v brnění rakovinového establishmentu v The Cancer Syndrome jedinou větou. Jde o citát již zesnulého chemoterapeuta ze Sloan-Kettering, Davida Karnofskeho, který prohlásil:
Dosažené výsledky ovšem vyprávějí hodně odlišný příběh.
Lidé v těchto institucích, a zejména jejich poli­tický management, veřejně proklamují svou profesionalitu, oddanost službě veřejnosti a kvalifikaci.
Hlavními hráči na poli rakoviny jsou lékaři, soukromé výzkumné ústavy, farmaceutické společnosti, ACS, a také US vláda, zastoupená Národní institucí pro rakovinu (organizuje a schvaluje výzkum) a Úřad pro kontrolu potravin a léků (obávaná FDA, udržující nepohodlné out­ sidery v defenzivě svými zátahy, obtěžováním soudy a nákladnými tes­tovacími procedurami).
Smůla, neschopnost, nebo něco úplně jiného?
Přes všechno bohatství, které má už tolik let k dispozici, a vzdor deklarovanému úmyslu vykořenit rakovinu, ACS dosud nedokázala vypátrat práce vědců, kteří exaktně izolovali rakovinový mikroorganis­, ani průkopnické výzkumníky a lékaře, kteří uměli rakovinu vyléčit už od roku 1934.
"Sdružení Sloan-Kettering Cancer Center nyní má desítky miliónů dolarů pro ty, kteří přispívají k jeho rostoucí moci, a mnoho vlivných konexí k tomu, aby zmařilo plány koho­koli, kdo se mu postaví do cesty. ..
Výňatek z knihy:
Peníze.
Obrovské utrpení miliónů lidí mohlo být již dávno minulostí. Za vším podle svědectví v této knize stojí jediná věc.
Lidstvo mělo v jeho vynálezech neuvěřitelně účinnou zbraň proti všem nemocem, které způsobují choroboplodné mikroorganismy.
Ve své laboratoři zkonstruoval několik převratných mikroskopů, které překonaly teoretické limity v optice. Jeho plazmové generátory ničily selektivně původce nemocí, včetně jím objeveného rakoviného viru BX.
Faktem ale zůstává, že autor této účinné léčby, Dr. Raymond Rife, se držel přísně vědeckých postupů, provedl desetitisíce laboratorních pokusů, které měl vedeny v pečlivé evidenci.
Dnes už se asi nikdy nedozvíme, jak to tehdy doopravdy bylo.
ale hlavně byla tato léčba nesmírně účinná a tuto nemoc bylo možné porazit během několika měsíců.
Léčbu, která byla bez bolestí, bez vysokých nákladů na ošetřování pacientů, bez nutnosti náročných operací,
Podle důkazů, které americký novinář Barry Lynes v knize předkládá, již mělo lidstvo v ruce stoprocentně účinnou léčbu této obávané nemoci.
Na světě dnes umírá denně několik desítek tisíc lidí na jednu z nejobávanějších nemocí moderní doby - na rakovinu.
Vážený čtenáři, dostává se Vám do rukou svědectvi nejstrašnějším zločinu, který spáchali lidé proti lidem. Tento zločin je v důsledku horší než obě světové války, je horší, než jakákoliv známá katastrofa.
Šokující pravda o korupci a naději v lékařství

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku