Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Čekej na mě

Čekej na mě
Rebecca St. James
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Samuel
Stran:160
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Náboženství a mytologie
Kód:S03418
Podobné knihy:Ford Lincoln KB SunStar 1/18 Die-Cast Vehicle


Sleva 7% - z ceny 189,00 Kč s DPH
Nová cena 176,00 Kč s 10% DPH


kusů

978-80-86849-64-5
Obsah:
Tahle je knížka je ohromně čtivá a obsahuje spoustu pravdivých i praktických informací.
Občas se v knížce klade možná až příliš velký důraz na snění o budoucím partnerovi, přesto se nevyhýbá ani realistickým tématům, například možnosti, že někdo může zůstat svobodný celý život.
Především mladí lidé, kteří se rozhodli čekat až do manželství, ocení rady i fakta, která jejich postoj pod­poří a pomohou jej obhájit i mezi vrstevníky.
V této knížce se téma předmanželské sexuální čistoty probírá velmi prakticky, prostřednictvím příběhů a zkušeností Rebeccy St. James i jejích přátel.
Kniha je romantická, realistická a vyzývá nás k činům. Ukazuje nám, jak může být následování Božího plánu skvělé. Rebecca své poselství žije. Její příklad a její věrnost jsou silou této knihy.
Připojený studijní průvodce umožňuje téma probrat skutečně do hloubky, může také dobře posloužit pro vyučování a debaty ve skupinách.
Kniha plná příběhů ze života i otázek k zamyšlení nabízí povzbuzení a naději všem: těm, kdo se rozhodli čekat až do manželství, i těm, kdo si myslí, že svou čistotu už navždy ztratili.
Ve své čtivé, praktické a na Písmu založené knížce ukazuje, že Boží plán je pro nás ten nejlepší i v oblasti naší sexuality.
Známá křesťanská zpěvačka a mladá žena plná hluboké víry pomáhá dospívajícím křesťanům znovu objevit krásu čistoty v milostném vztahu.
- Jak si můžeme chránit svou čistotu?
- Proč je dobré čekat se sexem až do manželství?
- Můžeme znovu vzkřísit sen o pravé lásce?

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku