Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Dítě - od početí do puberty 1500 otázek a odpovědí

Dítě - od početí do puberty 1500 otázek a odpovědí
Novinka

Miloš Velemínský, Miloš Velemínský jr.
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Triton
ISBN:978-80-7553-148-3
Stran:480
Skladem:ano
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S03161
Podobné knihy:Bakunyu Maid Hunting Yuzuki Pink Sexy Anime Figure


Sleva 10% - z ceny 349,00 Kč s DPH
Nová cena 314,00 Kč s 10% DPH


kusů


Rodičovství nelze studovat na žádné škole. V těhotenství, bezprostředně po narození dítěte i v jednotlivých etapách jeho růstu a výchovy se však rodiče často ocitají v situacích, kdy si nevědí rady. Tato kniha si dělá neskromné ambice stát se jejich každodenním pomocníkem a rádcem.

Autoři knihy, pediatr Miloš Velemínský a jeho syn, gynekolog Miloš Velemínský, předkládají nezbytné informace týkající se dítěte a jeho tělesného i duševního vývoje. Kniha vznikla na základě nejčastějších rodičovských dotazů, tudíž je psána přehledně formou laických otázek a zasvěcených odpovědí. Díky chronologickému řazení může provázet současné i budoucí rodiče životem jejich potomka od početí až do dospívání.

Rodiče získají informace týkající se těhotenství a porodu, seznámí se s taktikou kojení, pravidly zavedení umělé výživy, s výživou batolat, předškolních i školních dětí. Autoři definují vlastnosti bezpečných hraček, nosítek, autosedaček a dalších pomůcek. Popisují způsoby výchovy, prevence poruch spánku a zásady vedení dítěte k „suchým“ nocím. Věnují se i problematice očkování, alergií a správné hygieny.Velká část knihy se zabývá prevencí úrazů a násilí, ale i zásadami první pomoci.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku