Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


To nejdůležitější, co musíte vědět

To nejdůležitější, co musíte vědět
Marcus Buckingham
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Ekopress
ISBN:978-80-86929-50-7
Stran:198
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Ekonomie, komunikace, prodej
Motivace, úspěch, propagace
Řízení, management, ekonomika
Kód:S02975


Sleva 7% - z ceny 290,00 Kč s DPH
Nová cena 270,00 Kč s 10% DPH


kusů

Překvapivě tato k jedné straně nakloněná soustředěnost ve skutečnosti posílí vaše schopnosti a učiní vás odolnějšími.
Úspěchu nejčastěji dosáhnou ti, kdo odmítají rovnováhu, a místo toho používají vědomě nevyvážené strategie. Tato soustředěnost, odhodlanost vyvíjet nerovnoměrně rozložené úsilí v několika vybraných oblastech pracovního života vás neoslabí, ani neomezí.
Musíte se naučit využívat své schopnosti s přesností laseru. Společná nit táhnoucí se všemi třemi principy je v tom, že úspěch, ať už manažera, vůdce nebo soukromé osoby, nemívají ti, kdo usilují o všestrannost, šíři a rovnováhu. Je tomu naopak.
Je třeba umět svět dokonale filtrovat. Musíte dokázat orientovat se v chaosu a zaměřit se na emoce, fakta nebo děje, na nichž skutečně záleží. Musíte se naučit rozlišovat mezi tím, co je jen důležité, a tím, co je nevyhnutelně nutné. Musíte se naučit cenit si méně všeho, co jste schopni si zapamatovat, a více oněch pár věcí, které nesmíte nikdy zapomenout.
Slovo "soustředěnost" má dva základní významy. Jednak může znamenat schopnost třídit různé faktory a nalézat mezi nimi ty nejpodstatnější, nebo může označovat vaši schopnost zaměřit dlouhodobé úsilí na tyto podstatné faktory. Kniha se zabývá oběma významy.
Chceme-li v tomto světě uspět, potřebujeme zcela novou dovednost. Nestačí elán, pouhá inteligence nebo tvořivost, ale potřebujeme soustředěnost.
Žijeme ve světě nadměrné dostupnosti. Můžeme okamžitě nalézt všechno, co si přejeme, kdykoli si přejeme. Pokud ale nebudeme dostatečně opatrní, může nás tato neustálá okamžitá dostupnost zavalit.
Každé bychom mohli zkoumat donekonečna, abychom plně pochopili detaily jeho mnoha podob. Kniha si neklade za cíl tato témata zjednodušovat a popírat jejich složitost, ale proniknout do hloubky a objasňovat.
Každé toto téma je široké a složité.
Tři otázky, o nichž pojednává tato kniha jsou skvělé řízení, skvělé vůdcovství a trvalý osobní úspěch.
... o vynikajícím řízení, vynikajícím vůdcovství a trvalém os. úspěchu

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku