Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Madony ve tři ráno

Madony ve tři ráno
Výprodej

Rachel Bartonová
Rok vydání:2007
Vydavatelství:Karmelitánské nakladatelství
ISBN:978-80-7195-268-8
Stran:167
Skladem:ano
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Manželství, vztahy, sexualita
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S02815
Podobné knihy:Lara Croft The Tomb Raider Legend 12 inch Figure


Sleva 30% - z ceny 179,00 Kč s DPH
Nová cena 125,00 Kč s 10% DPH


kusů

Autorka vychází z křesťanské tradice, do svých komentářů však zahrnuje i moudrost ostatních světových vyznání a světských myslitelů.
Přináší informace o tom, jakým způsobem mohou ženy na základě své zkušenosti s rodičovstvím začít objevovat duchovní i citovou stránku svého života. Řada instrukcí má široké využití pro duchovní život jedince.
Rachel Bartonová ji napsala na základě vlastních zkušeností s těhotenstvím a mateřstvím. Jejím cílem je, aby matky porozuměly zázraku, který se v nich odehrává, a tuto zkušenost pak dokázaly zohlednit i v modlitbě.
Tato kniha je určená všem matkám.
Autorka vychází z křesťanské tradice, nabízí modlitbu a meditaci jako cestu poznávání vlastní zkušenosti čtenářek. Pomoc nabízí pro dobu, kdy je duchovních rad nejvíce třeba. Ačkoli jsou meditace speciálně zaměřeny na těhotenství a mateřství, naleznou v nich nový pohled na duchovní stránku těhotenství a mateřství ženy všech věků.
Pomáhá poznávat duchovní a emocionální stránku zkušenosti s těhotenstvím, porodem a opatrováním kojence. Výklad je provázen mnoha příklady a obrázky, které přispívají k duchovní reflexi každodenních událostí.
Autorka chce čtenářkám pomoci, aby porozuměly zázraku zrození nového člověka a aby objevily zázrak, kterým je modlitba. Nabízí jim nápaditou podporu a inspiraci.
Zachycuje autorčiny vlastní zkušenosti s těhotenstvím, narozením dítěte a začátkem narůstání rodinného života.
Kniha je určena všem matkám.
Vnitřní napětí té doby je možno proměnit v něco duchovního, v něco, co přinese hlubší kontakt s Bohem. Je možné věnovat pozitivní pozornost svým emocím, vychutnávat zkoumání svých vnitřních zážitků a jasně rozlišovat, co je dobré pro ženu samotnou, pro její dítě a pro její rodinu.
Uprostřed víru událostí je v té době třeba nalézt smysl pro vnitřní klid.
Co bych měla cítit?
Co potřebuji udělat?
Co musím mít?
Je to doba, kdy při setkání s přáteli, příbuznými, lékaři, ale i při čtení časopisů těhotná žena věnuje pozornost především otázkám jako:
Mít dítě změní život jako nic jiného.
Těhotenství může být překvapující proces.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku