Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Nová velká kniha o dítěti - vše, co musejí rodiče znát

Nová velká kniha o dítěti - vše, co musejí rodiče znát
Novinka

kolektiv autorů
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Aktuell
ISBN:978-80-81720-18-5
Stran:376
Skladem:ano
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S02751
Podobné knihy:Zdraví a potravní doplňky
Pohádkové mandalky
Recepty pro maminky a miminka
Výživa dětí od A do Z (2.díl)
Vaříme pro kojence (všechno o výživě nejmenších dětí)


Sleva 11% - z ceny 459,00 Kč s DPH
Nová cena 409,00 Kč s 10% DPH


kusů


Těhotenství je vzrušujícím obdobím v životě ženy. Její tělo prodělává velké změny tělesné i duševní. Ne nadarmo se říká, že žena je v „jiném stavu“. Nastávající matka bude řešit mnoho praktických problémů a hledat odpovědi na různé otázky. Její těhotenství významně ovlivní i soužití s partnerem, novou situaci budou prožívat nastávající rodiče společně.

Tato kniha zodpoví mnohé jejich dotazy. Věnuje se například těmto tématům: Preventivní prohlídky v těhotenství, cvičení pro těhotné, právo a mateřství, porod a tlumení porodních bolestí, první výbava pro dítě, vývoj dítěte od narození do třetího roku jeho života, kojení, umělá výživa, preventivní prohlídky dětí, výchova k hygienickým návykům, sourozenecká rivalita, období vzdoru.

Kniha provází čtenáře obdobím těhotenství, připraví ženu na porod a objasní zásadní okolnosti a fakta, která jej provázejí. Poskytne i další neocenitelné odborné rady – jak pečovat o dítě v prvních třech letech jeho života, jak ho správně ošetřovat a jak postupovat při jeho výchově. Je praktickým rádcem, který pomůže připravit partnery na zodpovědné rodičovství. Knihu doporučujeme nejen budoucím rodičům, může být i praktickou příručkou pro studentky a studenty středních zdravotních škol a pro pedagogy mateřských škol, kterým rodiče svěřují do péče své malé děti. Je vhodná pro všechny, kdo se připravují na své budoucí povolání – na práci v porodnicích, v ordinacích pediatrů a všude tam, kde školený personál každodenně komunikuje s těhotnými ženami, matkami novorozenců a malých dětí.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku