Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Kuchařka pro zdraví

Kuchařka pro zdraví
Barbara Rowe, Lisa Davis
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Computer Press
ISBN:978-80-251-2376-8
Stran:192
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S02695


Sleva 7% - z ceny 299,00 Kč s DPH
Nová cena 278,00 Kč s 10% DPH


kusů

Pokud Vám záleží na Vašem zdraví, zkuste se na chvíli zastavit a odpočívat, třeba s naší knihou.
A to už jsou dva důvody proč se začíst do knihy, která leží před Vámi a chce Vám jednoduchou formou poradit jak minimalizovat rizika celé řady tzv. civilizačních onemocnění, která v současné době trápí lidstvo především ve vyspělých zemích, kde se rozmáhá nezdravý životní styl jako důsledek civilizace a života v poklusu.
Mohli bychom pokračovat celým výčtem vzájemných vztahů, na jejichž počátku stojí zánět, který oslabí orgán v jeho funkčnosti a struktuře, což je následně spouštěcím mechanismem pro jiné, mnohdy závažnější onemocnění. Platí to také opačně, některá onemocnění jsou rizikovými faktory pro vznik zánětu.
Každý orgán má v systému fungování lidského organismu jako celku své nezastupitelné místo. Je-li oslaben a nefunguje správně, stává se tak rizikovým místem pro spuštění dalších onemocnění, která se tak stávají nástavbovým problémem po prodělaném zánětu, popřípadě probíhají paralelně s ním.
Kromě infektu mohou být příčinami také chemické či fyzikální vlivy. Klasickými příznaky pak jsou bolest, otok, zarudnutí, zteplání a v neposlední řadě případná porucha funkce, zvláště pokud se jedná o orgány.
Když se řekne zánět, pravděpodobně si většina z nás představí zarudlé a horké místo plné hnisavého obsahu. Samozřejmě, že toto lokální postižení je jednou z jeho forem, nicméně je potřeba si uvědomit, že zánět je obranná reakce tkáně a orgánu na poškození.
Ano, správně.
Nemoci jako cukrovka, artritida, obezita, lupénka, Alzheimerova nemoc, roztroušená skleróza, nemoci srdce, rakovina?
Co se Vám vybaví, když někdo řekne civilizační nemoci?
Jak vhodnou stravou předcházet civilizačním nemocem

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku