Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Nao Aizawa Halloween Pumpkin Anime Figure

Nao Aizawa Halloween Pumpkin Anime Figure
Skladem: na dotaz
Kategorie:Životní styl, výživa, kuchařky
Modely postav (sošky,figurky)
Modely postav (akční figurky), sošky fosilií
Kód:S02588
Podobné knihy:Aki Nijo Sexy Anime Figure
Acerola Kiss-shot Oddity Killer Anime Figure
Airy Ardet Hooded Anime Figure soška
Ashikaga Chachamaru Anime Figure
Girl in Kai Costume Anime Figure


Sleva 7% - z ceny 2 990,00 Kč s DPH
Nová cena 2 781,00 Kč s 10% DPH


Další obrázky


Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/74319/virtual/www/fce/vypis_fce.php on line 1003

Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/74319/virtual/www/fce/vypis_fce.php on line 1003
Soška Nao Aizawa vytvořená podle předlohy figurální řady Aun Comic Seres vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 16 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa.

Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime.

Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

Size/Weight :19 x 19 x 19 cm / 624g

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku