Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


15 minut pilates denně (kniha a DVD)

15 minut pilates denně (kniha a DVD)
Alycea Ungarová
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Ikar
ISBN:978-80-249-1226-4
Stran:128
Skladem: na dotaz
Kategorie:Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S02495


Cena 299,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Čtyři programy pilates jako osobní trenér Cvičte jen 15 minut denně a radujte se ze skvělých výsledků Nepotřebujete žádné náčiní, cvičíte v klidu domova a získáte pevné, pružné, vytvarované tělo Každý cvik je detailně zobrazen krok za krokem na fotografiích Všechny čtyři programy také na DVD Cviky – základní sestava – programy v celku na vložených listech – 5 rad k úspěchu Účinný cvičební program v prostředí domova!

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku