Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Vědomé snění - duchovní cesta pro každodenní život

Vědomé snění - duchovní cesta pro každodenní život
Robert Moss
Rok vydání:2016
Vydavatelství:Maitrea
ISBN:978-80-7500-165-8
Stran:408
Skladem: na dotaz
Kategorie:KARTY, taroty, čtení z ruky, sny
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S02476
Podobné knihy:Sexy štíhlá svěží
Lucidní snění jako coping mechanismus
Tajná řeč snů - ilustrovaný klíč k tajemství nevědomí
Jak správně vykládat tarot výklad budoucnosti pro novou generaci
Sny naživo psychoterapeutické inspirace


Sleva 11% - z ceny 455,00 Kč s DPH
Nová cena 405,00 Kč s 10% DPH


Další obrázkyV knize Vědomé snění její autor Rober Moss podrobně líčí jedinečný přístup o devíti krocích k pochopení snů za použití současných technik práce se sny, technik, které se vyvinuly v šamanských kulturách po celém světě.

Kniha Vědomé snění vám ukáže cestu, jak své sny využít, aby jste porozuměli své minulosti, dokázali ovlivnit budoucnost, uměli se napojit na své nejhlubší touhy a nechali se vést svým vyšším já. Moss objasňuje, jak aplikovat šamanské techniky práce se sny, pocházející zejména z tradic australských domorodců a domorodých obyvatel Ameriky, na problémy moderního života a jak se postupně vydávat na cesty světem snů. Mossovy metody jsou jednoduché, efektivní a zábavné. Jsou oživeny obratným vyprávěním o jeho vlastních snech, o snech jeho studentů – a odhalováním jejich často dramatických pochopení a následným rozuzlením.

Podle Mosse někteří šamani věří, že v běžné realitě se neodehraje nic, co by se nejprve neobjevilo ve snech. Ve snových obrazech můžeme nejen zahlédnout náznaky budoucích událostí, ale můžeme si vybudovat schopnost mezi jednotlivými variantami naší budoucnosti pečlivě vybírat. Netradiční a pokrokový systém vědomé snění při zachycování snů, návraty do nich a vedení snového deníku umožní čtenáři napojit se na nejhlubšího zdroj tvořivosti a intuice a pomůže mu učinit v kritických okamžicích jeho života učinit lepší volbu.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku