Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


90 minut v nebi nebe je skutečné pravdivý příběh života a smrti

90 minut v nebi nebe je skutečné pravdivý příběh života a smrti
Don Piper, Cecil Murphey
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Beta
ISBN:978-80-7306-407-5
Stran:192
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Posmrtný život, reinkarnace, karma
Kód:S02376
Podobné knihy:Poselství andělů o smyslu života, vztazích, zdraví a životních rozhodnutích
Vztahy duší - nová setkání
Život člověka
Had a kříž
Andělé nám dávají odpověď na otázky smyslu života (skladem původní vydání)


Cena 249,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Podle lékařů byl Don na místě mrtev. Zatímco jeho tělo leželo ve vraku auta bez známek života, nahlédl Don Piper do milosrdného nebe a byl ohromen jeho krásou a hudbou. Za devadesát minut po nehodě, právě ve chvíli, kdy se za něj modlil jiný pastor, se Piper zázrakem probral zpět k životu na Zemi a nevýslovná nebeská blaženost zůstala jen vzpomínkou. Jeho víra v Boha byla v průběhu nejistého a vyčerpávajícího uzdravování těžce zkoušena. O příběh, který mu tolik změnil život, se (ve spolupráci se zkušeným publicistou Cecilem Murpheyem) podělil ve své knize, o jejímž úspěchu svědčí již 57. dotisk a 3 a půl milionu výtisků prodaných v USA.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku