Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Svobodná a v pohodě důvěřovat Bohu a žít naplno

Svobodná a v pohodě důvěřovat Bohu a žít naplno
Carolyn McCulleyová
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Samuel
ISBN:978-80-86849-51-5
Stran:208
Skladem: na dotaz
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S02291


Cena 199,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Hana, 30 let
Není přeci nutné žít jen očekáváním věcí budoucích - mnohem efektivnější je naučit se svůj současný stav opravdově pochopit a naplnit, aby plody tohoto období mohly být jednou dobrým základem jak pro budoucí manželský svazek, tak třeba i pro celoživotní službu pro druhé.
Autorka dokáže velmi trefně a s nakažlivým humorem hovořit o problémech, s nimiž se svobodné "ženy přes třicet" dennodenně potýkají, a pomáhá tak podívat se na vlastní těžkosti s nadhledem. Svobodným ženám ukazuje, že skutečnost, že zůstaly neprovdané déle, než bývá obvyklé, není třeba vnímat jen jako handicap, ale je možné toto období chápat jako velké obdarování.
Luba Šťastná, vedoucí
V církvi navíc bylo více mladých žen, které byly plné pocitu, že jim "ujíždí vlak". Bylo pro mě tehdy velmi těžké obstát a uvítala bych někoho, kdo by mě jako Carolyn ujistil, že žít podle Božích pravidel je možné. Tato kniha může být velkým přínosem pro všechny ženy, které chtějí hledat a naplňovat Boží plán pro svůj život.
Nad knihou Carolyn McCulleyové jsem si vzpomněla na dobu, kdy jsem uvěřila. Bylo mi 23 let, horlivě jsem se zapojila do všech křesťanských aktivit a v církvi jsem trávila spoustu času. Mému otci to tehdy velmi vadilo: podle jeho názoru byla jen malá naděje, že tam najdu manžela.
Ve své knize nabité osobními zkušenostmi, zdravým biblickým vyučováním, humorem, hlubokým porozuměním a praktickými radami povzbuzuje svobodné křesťanky, aby důvěřovaly Bohu a Jeho povolání a žily svůj život naplno.
Carolyn McCulleyová je novinářka a mediální specialistka, v současné době vede společnost Citygate Films a přednáší na konferencích zaměřených na službu ženám. Žije v Marylandu a je svobodná.
Jestliže tvoje odpověď začíná slůvkem "No..." a pak následuje dlouhá pauza, čti prosím dál. Věřím, že tě čeká hodně povzbuzení.
Co Bůh s naším svobodným stavem a skrze něj koná?
Položme si lepší otázku:
Nechvalně známá otázka, proč nejsme vdané, je otázka nesprávná.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku