Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Mág Paulo Coelho

Mág   Paulo Coelho
Fernando Morais
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Argo
Stran:513
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Kód:S02262


Sleva 7% - z ceny 368,00 Kč s DPH
Nová cena 342,00 Kč s 10% DPH


kusů

Tou osobností je Paulo Coelho, světoznámý spisovatel, jehož knih se prodal astronomický počet 100 milionů výtisků a který se dokázal stát nejpřekládanějším žijícím autorem na světě. Mág je strhujícím příběhem životní cesty hvězdy, kterou si předcházela knížata, šejkové, královny i prezidenti. Příběhem, jaký by se nezrodil ani ve fantaziii těch nejkreativnějších scenáristů.   
jeden z autorů, kteří v Brazílii položili základy biografii jako literárnímu žánru, zaměřil svůj investigativní zápal na brazilskou osobnost, jež se stala velkým mýtem naší nedávné historie.
Fernando Morais,
Paulo Coelho de Souza se narodil deštivého rána 24. srpna..."
"Příběh Paula Coelha ... Narozen mrtvý,  myšlenky  na sebevraždu, drogy, psychiatrie, experimenty v  sexu, setkání s ďáblem, věznění  diktátorským režimem, znovuobjevení víry,   jeden z nejčtenějších spisovatelů  světa.  
Stejně věcně i zasvěceně nás autor seznamuje s Coelhovým každodenním životem, pracovními i jinými návyky a vztahy se spolupracovníky i dalšími lidmi. Milovníci Coelhových knih zde najdou klíč k hlubšímu pochopení spisovatelova díla.
Bez předsudků i bez příkras líčí klíčové zkušenosti, které budoucího spisovatele formovaly - vztahy s rodiči, pobyty v psychiatrických léčebnách, rozmanité sexuální zkušenosti, inklinaci k satanismu, střet s mocí, znovuobjevení víry i tvůrčí úspěchy, jak v oblasti hudby, tak později literatury.
Kniha významného brazilského novináře pojednává o osobnosti a životní cestě Paula Coelha.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku