Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Chorobné znaky a příznaky 2

Chorobné znaky a příznaky 2
Lukáš Karel, Žák Aleš a kolektiv
Rok vydání:2011
Vydavatelství:Grada Publishing
ISBN:978-80-247-3728-7
Stran:328
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S02132


Sleva 12% - z ceny 489,00 Kč s DPH
Nová cena 430,00 Kč s 10% DPHPublikaci opět recenzovali prof. MUDr. Karel Horký, DrSc., a prof. MUDr. Štefan Alušík, CSc. Dvojbarevná publikace obsahuje na 70 tabulek a schémat.
Kniha patří rozhodně mezi kandidáty na bestseller (kterým se první díl po zásluze stal), určitě by neměla chybět v knihovnách nejen všech internistů, praktických lékařů, neurologů a mediků, ale i lékařů z dalších oborů. Jistě po ní nedočkavě sáhnou i majitelé prvního dílu.
"Znaky a příznaky jsou stavebními kameny diagnózy!"
Základem knihy je nadále idea:
Významnou částí i tohoto dílu je epilog, ve kterém autoři shrnují v přehledné formě mimořádně zajímavé informace o eponymech z celé publikace.
Hesla jsou rovněž řazena abecedně a každé heslo opět dodržuje důsledně strukturu: definice, klasifikace, patofyziologie, výskyt, klinický obraz, diagnóza, diferenciální diagnóza a léčba.
V této knize najde čtenář dalších 35 vybraných znaků, příznaků a laboratorních ukazatelů, které navazují a doplňují soubor první knihy.
Druhý část navazuje na nedávnou vydanou, ale již úspěšnou publikaci stejného názvu, která obsahovala 76 znaků a příznaků.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku