Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Po extázi prádelna

Po extázi prádelna
Jack Kornfield
Rok vydání:2005
Vydavatelství:Eminent
ISBN:80-7281-276-9
Stran:296
Skladem: na dotaz
Kategorie:Náboženství a mytologie
Kód:S02030


Cena 299,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Kniha Po extázi prádelna je plná praktických rad a také soucítění a humoru. Na poli duchovní literatury funguje jako mezník a bezpochyby se stane dílem klasickým.
Rovněž nám předkládá podmanivé příběhy o tom, jaká úskalí s sebou nese snaha lidí zakomponovat tuto svobodu do všedního života, jehož součástí jsou nelehké rodinné vztahy, zápas o živobytí, choroby, zrada ze strany těch, kterým důvěřujeme - a také smrt.
Jack Kornfield, který vystudoval klinickou psychologii a zároveň byl vycvičen jako buddhistický mnich, využívá důvěrných postřehů a informací z první ruky k tomu, aby čtenáři ukázal, jak doopravdy vypadá duchovní procitnutí, svoboda a radost bez hranic, pocit jednoty s božským principem.
Na základě bohatých zkušeností nyní napsal dojemné, fascinující dílo o tom, kudy se duchovní cesta ubírá v moderní společnosti, a o potížích, jimž musejí čelit i ti nejosvícenější z nás, ať už vyznávají jakoukoli víru.
Jack Kornfield žil a vyučoval v blízkosti mnoha křesťanských mnichů a jeptišek, židovských mystiků, hinduistických světců, súfijských učitelů a vůdčích osobností na poli transpersonální psychologie.
V této vynikající knize zkoumá jeden z nejvýznamnějších buddhistických učitelů Západu radosti i výzvy, jež člověku přináší duchovní život.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku