Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


8 způsobů jak vykládat budoucnost

8 způsobů jak vykládat budoucnost
Sarah Bartlettová
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Knižní klub
ISBN:978-80-242-2314-8
Stran:176
Skladem: na dotaz
Kategorie:Pyramidy,kameny, PŘÍRODA , energie
Hypnóza, parapsychologie
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:S01959


Cena 259,00 Kč s 10% DPH

Výborná příručka pro všechny, kteří rádi poodhalují tajemství budoucnosti. Nabízí se mnoho způsobů a tato velmi šikovná knížka seznamuje čtenáře s osmi nejznámějšími. Poskytuje nejenom návod, jak máme postupovat při vykládání tarotu či věštění z run, ale dozvídáme se také, co lze vyčíst z knihy zvané I-ťing, čemu nasvědčují čáry viditelné na dlani a jak můžeme posuzovat auru. Neméně poutavý je výklad o numerologii, používání kyvadla a kamenech zvěrokruhu.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku