Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Objasněné záhady světa (Vesmír jako velké divadlo)

Objasněné záhady světa (Vesmír jako velké divadlo)
Dr.h.c. Mgr. Emil Sedmík
Rok vydání:2005
Vydavatelství:Fontána
ISBN:80-7336-225-2
Stran:145
Skladem: na dotaz
Kategorie:Channeling - Vesmírné spojení
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:S01424
Podobné knihy:Vývoj lidstva očima Plejáďanů
Chyby v Matrix
Záhadné fenomény a mystéria
Šokující pravda o UFO


Sleva 7% - z ceny 148,00 Kč s DPH
Nová cena 138,00 Kč s 10% DPH



Čtenáři znalí mého díla a další zájemci najdou uvedenou fotku na webu http://www.facebook.com/e.sedmik.
Proto jsem se rozhodl třetí snímek i se zvětšenými výřezy publikovat na Facebooku.
K nedopatření došlo při zpracování knihy před jejím vydáním v grafickém studiu nakladatele, kde třetí fotografii jaksi opomenuli zařadit.
Čtenáři, kteří se s mou knihou blíže seznámili, možná poznali, že namísto autorem prezentovaných 3 snímků bílé postavy byly v díle publikovány pouze 2 z nich, včetně zvětšených výřezů.
V publikaci jsou na str. 76 - 77 dosud nikde nezveřejněné černobílé fotografie z roku 1973 se záhadnou bílou postavou "koupající se" v Černém moři mezi rekreanty, kteří ji však neviděli, ač fotoaparát ji na třech snímcích zachytil.
Doplněk autora:
Zájemci o jeho práci a dílo mohou autora kontaktovat na adrese e.sedmik@centrum.cz.
Mgr. Emil Sedmík spolupracuje s vysokou školou Evropské Akademie (EuroAkad) ve švýcarském Sankt Gallenu, která mu za jeho přínos v oblastech filozofie, psychologie, sociologie a pedagogiky udělila v roce 2006 čestný doktorát.
Dozvíte se tak mimo jiné o tom, jak se "chová" voda v jiné, jemnohmotnější dimenzi, kde čas plyne značně pomaleji, o neuvěřitelném telefonickém spojení s několik let vzdálenou budoucností, které autor osobně zažil v létě roku 2000, o pozoruhodném prorockém snu, který měl český fotbalista Jiří Němec o spoluhráči Vladimíru Šmicrovi na mistrovství Evropy 1996, či o úžasné vizi našeho největšího obrozeneckého básníka Karla Hynka Máchy, který v dopise svému příteli Eduardu Hindlovi poeticky vylíčil své dojmy z časového transportu z hradu Houska v létě 1836 do Prahy roku 2006 a zpět. Autor se rovněž dělí o své prožitky s energiemi pyramid či o setkání se záhadnou bílou postavou koupající se mezi rekreanty v Černém moři, kterou dokonce zachytil na fotografii.
Z této energie jsme se zrodili nejenom my pozemšťané, ale všechen nám známý i neznámý vesmír, celá příroda. Aplikací této teorie se pak autor vypořádává s problematikou takových hraničních jevů jako jsou mimozemšťané, komunikace se zemřelými, paralelní vesmíry, jasnovidnost apod.
Autor si nečiní nárok na původnost všech myšlenek a názorů, pokouší se o netradiční pohled na vesmír a svět kolem nás, o propojení duchovních fenoménů s problémy materiálních lidských činností. Všechny základní otázky života i dosud neobjasněné záhady se pokouší vysvětlit pomocí své teorie existence Universa, jehož nedílnou součástí jsme i my sami. Chápe nejvyšší inteligentní princip vesmíru nikoli jako bytost, ale jako nejvýše dokonalou vědomou energii, jejíž činnost přirovnává k práci dokonalého počítače.
Kniha spisovatele, publicisty, filozofa a pedagoga Emila Sedmíka je určena všem, kteří se rádi zabývají nejrůznějšími záhadami, hloubají nad tajemstvími přírody a pátrají po odpovědích na otázky týkající se záhad mezi nebem a zemí.
Autor
Já kráčím nazpět historií..
otřásajících základy kultur i civilizací přežilých...
ve světle novém vzkřísí velikost starých myšlenek,
a poučení děním, jež vítr času zavál,
že pravnuci moudrost jeho uchovají,
Romanus však tehdy neuvažoval,
Možná prohlédneš minulost!
co dějiny věků potomkům odepírají?
a na vlastní oči vidět,
Člověče, chtěl bys znát
oblouky staletí podepírají.
tu pilíře dávných pokolení
Jednosměrný nás spojuje most,
Propast- naproti Říman, zde já stojím.
...Já kráčím nazpět historií...
Vesmír jako velké divadlo

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku