Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Vlhká místa

Vlhká místa
Charlotte Rocheová
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Jota
ISBN:978-80-7217-603-8
Stran:192
Skladem: na dotaz
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Manželství, vztahy, sexualita
Kód:S01388
Podobné knihy:The Punisher Marvel Comics 1 : 10 Statue


Cena 299,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


V roce 2006 ztvárnila svou první hlavní roli v německé celovečerní komedii Eden. V roce 2007 moderovala zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Berlíně. Charlotte Roche žije v Kolíně nad Rýnem.
V roce 2005 účinkovala na turné se známými německými baviči s veřejným čtením textu disertace jistého Michaela Alšibaje Theimurase na téma Zranění penisu při masturbaci s vysavači.
Čeští diváci si ji mohou pamatovat jako moderátorku hudebního pořadu o alternativní scéně "Fast Forward", který běžel od roku 1998 na Viva 2, resp. mezi lety 2002 až 2004 na kanálu Viva. Za své výkony v tomto pořadu obdržela v roce 2002 Bavorskou televizní cenu, dva roky nato pak Cenu Adolfa Grimmeho. Krátce působila u televizí Pro7 a Arte.
je německá moderátorka, producentka, zpěvačka, herečka a spisovatelka britského původu. Narodila se ve Velké Británii, vyrůstala v Německu, kde je dnes velmi známou mediální osobností.
Charlotte Elisabeth Grace Rocheová (nar. 18. března 1978, High Wycombe)
Takový avokádový jádro vypadá jak vajíčko. Na jedný staně je špičatý, na druhý kulatý. Ten tlustší konec musí vyčnívat z vody. Jednou třetinou ve vzduchu, dvě třetiny ve vodě. Jádro tak vydrží několik měsíců. Ve vodě se na něm vytvoří taková plesnivá vrstva šlemu, což mě samozřejme hodně přitahuje. Někdy si ho vytáhnu ze sklenice a zavedu si ho.Říkám mu můj "biorobertek". Samozřejmě beru semena pouze z biologicky pěstovaných avokád. Ještě abych pak měla otrávený stromy! Před zavedením se ovšem musí ovšem vyndat ta párátka. Díky mýmu dobře trénovanýmu poševnímu svalstvu ho pak umím zase vystřelit jak z kanonu.Pak znovu zapíchat párátka a do vody s ním. A čekat.
Kromě toho se věnuje své sbírce avokádových pecek, jež jí poskytují cenné služby i v oblasti sexu. Díky svému vtipu a pravdomluvnosti se stává hvězdou nemocnice. Hovoří o věcech, na něž by se jiní neodvážili ani pomyslet
Po malé "nehodě" při vyholování svých intimních partií leží osmnáctiletá Helena v nemocnici na interne. Čeká na návštěvu rozvedených rodičů v naději, že by se snad u nemocničního lůžka své dcery mohli konečně usmířit. Mezitím se však zabývá detailním líčením svých sexuálních postojů a praktik. Ošetřovatele Robina nechá fotografovat ty oblasti svého těla, jež je možno zahlédnout v zrcadle jen ve velmi krkolamné pozici.
Šokující kniha o nejintimnějších partiích ženského těla. Literární skandál roku!!!Kontroverzní román, který čtenářskou obec zozdělil na dva nesmiřitelné tábory.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku