Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Pavlovy rozpravy 2.díl (z pěti)

Pavlovy rozpravy 2.díl (z pěti)
Bedřich Kočí
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Agape Brno
ISBN:978-80-904019-3-8
Stran:175
Skladem: na dotaz
Kategorie:Náboženství a mytologie
Kód:S01332
Podobné knihy:Pavlovy rozpravy 3.díl (z pěti)
Pavlovy rozpravy 4.díl (z pěti)
Pavlovy rozpravy 5.díl (z pěti)
Pavlovy rozpravy 1.díl (z pěti)


Sleva 7% - z ceny 150,00 Kč s DPH
Nová cena 140,00 Kč s 10% DPH
Druhý díl obsahuje dalších 20 jednotlivých přednášek tohoto geniálního léčitele a duchovního filozofa z 1. pol. 20. stol., jehož myšlenky jsou stále velmi aktuální.
Věříme, že se všechny Kočího knihy postupně stanou jedním z "klenotů", které ve své knihovně vlastníte.
I když je v knize pár úvah poplatných době, ve které B. Kočí žil, myslím si, že celé dílo je stále nadčasové. A jsem zcela přesvědčen, že takovým bude i za několik desítek let.
Pavlovy rozpravy již o léčení nepojednávají. Postupně jsou zde otevírána různá duchovní témata, která zcela jistě osloví každého duchovního člověka. Nevěřím, že by se našel jeden jediný člověk, který by zde nenašel alespoň jednu podnětnou myšlenku.
Ale nejen hltal, já tomu i věřil. Tak na ně kniha také zapůsobila. Proto jsem začal hledat i jeho jiné knihy, až jsem se postupně dostal k Pavlovým rozpravám. (A. Červený)
Zcela zodpovědně mohu říci, že kdyby to psal kdokoliv jiný, knihu odložím a ani ji nedočtu, takto jsem ale zcela fascinovaně hltal každé slovo v knize uvedené. (Jméno B. Kočího jsem přitom v tuto dobu slyšel úplně poprvé.)
Když jsem kdysi četl nekvalitně okopírovanou první Kočího knihu "O duchovní léčbě", hluboce mě zasáhla. Přišlo mi, že z psaného vyzařuje taková "čistota", s jakou jsem se ještě nikde nesetkal.

Soubor Pavlovy rozpravy od Bedřicha Kočího je zcela mimořádné dílo skládající se celkově z 5 částí, shrnutých do názvu Sbírka Pavlových rozprav o věcech pozemských i věčných. Tak jako kniha B. Kočího O duchovní léčbě, i tyto musí každého čtenáře hluboce zasáhnout. Z psaného vyzařuje taková „čistota“, s jakou se člověk setká jen výjimečně. Ve sbírce Pavlových rozprav jsou postupně otevírána různá duchovní témata, která zcela jistě osloví každého duchovně hledajícího člověka. Zcela určitě by se nenašel jeden jediný člověk, který by zde nenašel alespoň jednu podnětnou myšlenku.

I když je v knize pár úvah poplatných době, ve které B. Kočí žil, myslím si, že celé dílo je stále nadčasové a velmi pravděpodobně takovým zůstane i za několik desítek let.

Věříme, že se všechny Kočího knihy postupně stanou jedním z „klenotů“, které ve své knihovně vlastníte.

Názvy jednotlivých témat: 1. Bůh a člověk 2. Poměr člověka k Bohu 3. Ježíš ve světle pravdy 4. Svatý František z Assisi 5. Láska 6. Víra a náboženství 7. Vývoj náboženství 8. Duchovní význam velkých svátků 9. Po stopách prvního křesťanství 10. Nový člověk 11. Katastrofy, zemětřesení a budoucnost lidstva 12. Od smrti k novému životu 13. Naše astrální tělo a jeho důležitost pro náš život 14. Mystika a Terezie Neumannová z Konnersreuthu 15. Spiritismus špatně chápaný a škody jím způsobené 16. Evangelium a lidský rozum 17. Obroda veřejného života životem duchovním18. Síla lidské myšlenky 19. Proč nejsme šťastni 20. Meditace v přírodě

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku