Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


365 Tvůrčích her pro děti

365 Tvůrčích her pro děti
Sheila Ellison a Judith Gray
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Pragma
ISBN:80-7349-108-6
Stran:380
Skladem: na dotaz
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Kód:S01253


Cena 240,00 Kč s 10% DPHNa těchto stránkách je spoustu zábavných činností, které posílí tvůrčí schopnosti vašeho dítěte. Nejdete zde třináct kategorií činností, které čerpají z tvůrčího potenciálu dětí: kreslení, konstrukce, dovednost, tanec, vzdělání, životní prostředí, rodina, jídlo a vaření, hry, zahradnictví, hraní imaginárních roli, hudba a příroda. Rodiče, kteří se snaží najít nové způsoby, jak zabavit své děti, si mohou konečně oddechnout. Tato kniha jim nabízí řešení na každý den v roce. Kniha doporučuje používání bezpečných domácích potřeb a je úžasným zdrojem nápadů.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku