Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


RUNY magické karty (kniha a karty)

RUNY magické karty (kniha a karty)
Silver Raven Wolf & Nigel Jackson
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-80-7336-441-0
Stran:50
Skladem: na dotaz
Kategorie:KARTY, taroty, čtení z ruky, sny
Náboženství a mytologie
Kód:S01206
Podobné knihy:Tarot of the 78 Doors (78 karet)
Tarot magie Druidů (kniha a 78 karet) anglicky !
Bohyně světla (knížečka a 28 karet)
Zlatý Tarot Botticelli (78 karet)
Legacy of the Divine Tarot (78 kare a kniha)


Cena 879,00 Kč s 21% DPHSněhem pokryté vrcholky hor, pusté pláně pod příkrovem mlhy, temné hvozdy a moře zmítané strašlivými bouřemi severního světa byly kolébkou pozoruhodného a smělého mysticismu, jehož podstata je uložena v runách.

Runy poskytují starobylý způsob, jak komunikovat s božstvy – bohem či bohyní –, které má každý v sobě a která ztělesňují čiré vědomí a vnitřní spiritualitu.

Čarodějné runové karty jsou plné krásných vizí. Jejich obrazy jsou jemně koncipovány takovým způsobem, aby obsahovaly významy pro různé úrovně, pro obrazové sprostředkování vnitřních runových mystérií.

Tento systém věštění, magie a rozvoje osobnosti je pevně zakořeněn v naukách staré Evropy a v severské magické tradici. Podle pokynů a nákresů pro výklad runových karet se naučíte zaříkávání, která vám přivolají lásku a blahobyt, proniknete do tajů léčebných rituálů i magických obřadů.

Podle instrukcí a nákresů pro výklad karet se budete učit zaříkávání přivolávající lásku a blahobyt, léčebné rituály, vytváření kruhu i magickým obřadům.

Runy poskytují starobylý způsob, jak komunikovat s božstvy, která má každý v sobě a která ztělesňují čiré vědomí a vnitřní spiritualitu.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku