Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Edgar Cayce o lásce

Edgar Cayce o lásce
Edgar Cayce
Rok vydání:1999
Vydavatelství:Eko-konzult
Stran:126
Skladem: na dotaz
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S01147
Podobné knihy:Rodinné konstelace tok lásky
Manželská a párová terapie
Miluj mě ironicky
Peníze a manželství


Cena 249,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Tato publikace je jednou z mnoha obsahu­ jící jeho záznamy.
Během tzv. životních výkladů byl mimo to schopen Kontaktovat tzv. uni­ verzální zdroj vědění - Akasha záznamy -a zodpovědět tak otázky jakéhokoliv charakteru.
Edgar Cayce byl schopen ve stavu změněného vědomí, v jakémsi autonavozeném transu, provádět telepatické lékařské diagnózy pacientů pouze na základě jejich jména a adresy.
Ačkoliv disponoval nevšedními silami, nebyl jimi fascinován a zásadní hodnotu pro něj vždy představoval dobrý vztah k Bohu a k bližním.
Tyto velmi cenné informace umisťují Edgara Cayceho po zásluze na vrchol oné pomyslné pyramidy duchovních učitelů, přes­ tože on sám byl proti jakémukoliv vyzdvihování vlastní osoby a va­ roval před jejím kultem. Zdůrazňoval, že naším ideálem by nerněl být nikdo menší, než sám Bůh a Ježíš Kristus.
Z oněch tří je to právě Edgar Cayce, jež za sebou zanechal nejlé­ pe zdokumentované dědictví, sestávající z jeho více než 1400 vý­ kladů.
Mezi jejich tři nejvýznamnější zakladatele lze za­ řadit švédského vizionáře Emanuela Swedenborga, Rakušana Rudolfa Steinera a amerického mystika, lidového léčitele a jasnovidce Edgara Cayceho, Tito tři velikáni byli, na rozdíl od většiny ostat­ ních duchovních vůdců schopni podpořit vlastní duchovní status svými nadpřirozenými schopnostmi, existujícími mimo horizont běžného vnímání a demonstrovat tak svoji nepochybnou výjimeč­nost.
Pro blížící se konec tohoto tisíciletí je charakteristický zvýšený zájem mladé generace o duchovní směry překračující rámec tradič­ ních náboženství.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku