Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Trialogy na hranicích Západu chaos, tvořivost a nové posvěcení světa

Trialogy na hranicích Západu chaos, tvořivost a nové posvěcení světa
Ralph Abraham, Terence McKenna, Rupert Sheldrake
Rok vydání:2008
Vydavatelství:DharmaGaia
ISBN:978-80-86685-09-0
Stran:215
Skladem: na dotaz
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Meditace, mystika
Náboženství a mytologie
Kód:S01054
Podobné knihy:Cesta k plnému vědomí
Poslové světla
Sáí Bábá muž zázraků
Nejvyšší nauka promluvy o Kéna-upanišádách
Tibetské umění pozitivního myšlení moudré myšlenky pro úspěšný život


Cena 258,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Diskuse mezi matematikem a předním odborníkem na teorii chaosu, etnobotanikem a odborníkem na šamanismus, a uznávaným biologem a autorem teorie morfogenetických polí. Jsou fascinující výpravou do hraničních oblastí lidského bádání, jako je vztah mezi chaosem a vnějšími podněty lidské představivosti, povaha času a krajního bodu Omega, či vyhlídky na překročení hranic mezi vědeckým a mystickým pohledem na svět.
"Trialogy... jsou minovým polem plným mentálních sond, jedinečným výplodem vznešeného kruhu džentlmenských géniů ve chvíli nejosvícenějšího osvícení... knihou iniciační - knihou usilující přetvořit vnější i vnitřní krajinu naší kultury, stejně jako vědu a lidskou mysl." z předmluvy Jean Houstonové
Předmluva Jean Houstonová. Edice Nová éra. Přeložil Michal Synek.
Tyto přátelské rozhovory mezi třemi hluboce vzdělanými a myšlenkově otevřenými muži představují i po patnácti letech od prvního vydání čelní vlnu jednoho směru současného západního vědeckého bádání.
Tyto přátelské rozhovory mezi třemi hluboce vzdělanými a myšlenkově otevřenými muži představují i po patnácti letech od prvního vydání čelní vlnu jednoho směru současného západního vědeckého bádání.
Trialogy na hranicích Západu jsou výzvou pro nejhlubší úrovně našeho myšlení, zpochybňující naše názory na realitu, morálku a povahu života a vesmíru. Jsou knihou iniciační - knihou usilující přetvořit vnější i vnitřní krajinu naší kultury stejně jako vědu a lidskou mysl.
Čím může chaos obohatit náš život? Je apokalypsa proroctvím naplňujícím samo sebe? Jak mohou vědci a mystikové spolu obývat jednu planetu? Vyvíjí se věčné přírodní zákony? Existuje říše za prostorem a časem, obsahující formy a zákony tvořivosti, organizace a evolučních procesů, nebo se vesmír utváří přímo za chodu? Jsou vizionářské rostliny naším spojencem a průvodcem a je theobotanika klíčem k probuzení? Jak můžeme zbořit fundamentální bariéry ve svých myslích, abychom mohli vykročit do nové etapy lidského dobrodružství?
Spolu s nimi se vnímavý čtenář může zúčastnit fascinující výpravy do hraničních oblastí lidského bádání, jako je vztah mezi chaosem a vnějšími podněty lidské představivosti, povaha času a krajního bodu Omega, či vyhlídky na překročení mezí vědeckého a mystického pohledu na svět.
Kniha je záznamem diskusí mezi Ralphem Abrahamem, matematikem a předním odborníkem na teorii chaosu, Terencem McKennou, etnobotanikem a odborníkem na šamanismus, a Rupertem Sheldrakem, uznávaným biologem a autorem teorie morfogenetických polí, které se uskutečnily v Institutu v Esalenu v Kalifornii v roce 1989 a 1990.
Chaos, tvořivost a znovuposvěcení světa

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku