Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Ježíš Kristus a Ramana Maháriši

Ježíš Kristus a Ramana Maháriši
Jiří Vacek
Rok vydání:2012
Vydavatelství:Jiří Vacek, Krutina
ISBN:978-80-87493-17-5
Stran:318
Skladem: na dotaz
Kategorie:Historie, filozofie
Meditace, mystika
Náboženství a mytologie
Kód:S00861
Podobné knihy:Lucy Heartfilia Swimsuit Sexy Anime Figure


Cena 320,00 Kč s 10% DPHAutor studiem a hlavně svou celoživotní osobní praxí křesťanské mystiky a jógy objevil podstatnou jednotu učení zakladatelů všech velkých náboženství jako je Mojžíš, Ježíš, Buddha, Ráma, Krišna a další.

Všichni praví mistři a světci vnitřního praktického náboženství učí shodně. Jeho podstatou je nabádání, abychom si uvědomili své pravé, božské Já, což je ono „Já jsem“, o kterém mluví Mojžíš, Jeremiáš, Ježíš a další. V dnešní době toto praktické náboženství učil Ramana Maháriši, indický mudrc.

Kniha podává nejen filosofii této cesty k Bohu, ale podrobně uvádí i její praxi, což je obracení pozornosti na naše vnitřní vědomí Já jsem. Tato stezka k Bohu je otevřená bez jakýchkoliv rozdílů všem, kteří upřímně touží po přímém poznání Boha. Kniha je naprosto srozumitelnou, ryze praktickou příručkou, jak obnovit naše ztracené spojení s Bohem v nás.

Pozornost je věnována i možnosti léčení sebe pomocí božské tvořivé moci, kterou tato praxe přináší. Současně učí i rovnost všech náboženství a z toho vyplývající snášenlivost a přátelství ke všem náboženstvím, jaká existují, neboli pravý ekumenismus.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku