Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Ďáblův deník

Ďáblův deník
Novinka

Robert Wittman, David Kinney
Rok vydání:2016
Vydavatelství:Barrister & Principal
ISBN:978-80-7306-860-8
Stran:488
Skladem: na dotaz
Kategorie:Historie, filozofie
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:S00654


Sleva 12% - z ceny 549,00 Kč s DPH
Nová cena 483,00 Kč s 10% DPH
Teprve v roce 2013 byl znovu nalezen deník nacistického ideologa Alfreda Rosenberga, jednoho z hlavních Hitlerových spolupracovníků.

Autoři listují zapomenutými stránkami, které byly tak dlouho ukryty před světem, a jejich prostřednictvím líčí období zrodu nacismu i holocaustu a popisují dramatické poměry ve Třetí říši za druhé světové války.

Z neotřelého vyprávění, které je zároveň detektivním pátráním po ztraceném deníku i pozoruhodnou historickou publikací, vystupuje postava jednoho z nejhorších válečních zločinců v nových, osobních a znepokojivých konturách.

ROBERT WITTMAN je bývalý zvláštní agent FBI, který se dvacet let úspěšně zabýval pátráním po odcizených uměleckých dílech. Nyní se ve výslužbě věnuje stejné činnosti a o svém působení na pozici tajného agenta sepsal paměti.

DAVID KINNEY je známý americký novinář publikující v řadě prestižních listů. V roce 2005 byl členem týmu žurnalistů, kteří byli odměněni Pulitzerovou cenou. Proslul také knihou The Dylanologists, v níž zkoumá slavného autora a zpěváka pohledem jeho příznivců.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku