Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Božská magie

Božská magie
Doreen Vitue, Ph.D.
Rok vydání:2007
Vydavatelství:Synergie
ISBN:978-80-7370-006-5
Stran:125
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Magie, šamanismus, kabala
Kód:S00484
Podobné knihy:Andělé - společníci v magii


Sleva 7% - z ceny 99,00 Kč s DPH
Nová cena 92,00 Kč s 10% DPHS pomocí knihy Božská magie se naučíte zvládat své nálady, zbavit se negativity, vytvářet nové hojnosti a přitáhnout k sobě skvělé příležitosti ve všech oblastech vašeho života
V knize autorka představuje srozumitelně zredigovanou verzi Kybalionu, napsanou moderním a srozumitelným jazykem.Dodává svůj komentář a praktické rady vycházející z jejího vlastního úspěšného používání hermetického učení v oblasti léčení a zhmotňování přání a myšlenek v realitě.
Původním učitelem této božské magie byl egyptský učenec Hermés Trismegistos. Jeho učení zvané "hermetismus" se předávalo pouze ústně nebo prostřednictvím velice utajovaných spisů.V roce 1908 je zapsali tři studenti hermetismu, a tak vznikla tato kniha zvaná KYBALION
.
Máte přirozené magické schopnosti, které mohou povznést váš život na zcela novou úroveň, jakož i léčit a pomáhat vašim milovaným a vašim klientům.
Můžeme je však překonat tím, že budeme uplatňovat zákony vyšší. Vesmír a jeho zákony a jevy jsou reálné, alespoň co se týče nás lidí. Zároveň se ale Vesmír také neustále mění a je přechodný, takže je z absolutního hlediska nereálný. Musíme však žít a jednat tak, jako by pomíjivý Vesmír a hmota byly skutečné. V hmotném světě je největší přírodní silou moc Vašich myšlenek, tj. Mentalismus."
Zákony přírody jsou trvalé a my jim neunikneme.
Je to lepší než předstírat, že hmota neexistuje.
"Pokud žijeme na materiální pozemské rovině, je pro nás hmota reálná. Není o nic méně reálná jen proto, že známe vědeckou pravdu o atomech či hermetické učení o mentální povaze Vesmíru. Hmotu můžeme ovládat tak, že na ni uplatníme vyšší síly.
Objevte dávná hermetická tajemství alchymie a božské magie!
Sedm posvátných tajemství manifestace

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku