Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Zbavte se svých kil bolesti

Zbavte se svých kil bolesti
Doreen Virtue, Ph.D.
Rok vydání:2013
Vydavatelství:Synergie
ISBN:978-80-7370-238-0
Stran:272
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S00378
Podobné knihy:Jak vnést do svého života více lásky


Sleva 10% - z ceny 289,00 Kč s DPH
Nová cena 260,00 Kč s 10% DPHSpouštěčem jejich přejídání byly vždy citově bolestivé situace a traumatické zážitky. Incest a znásilnění. Smrt rodiče, prarodiče, životního partnera nebo přítele. Problémy v práci či partnerství. Finanční potíže. V této knize vás naučím krokům, které vedou k odblokování a uvolnění této bolesti. Chuť k jídlu se začne projevovat zdravým způsobem, a vaše váha se tím přirozeně upraví."
"Každé kilo navíc, které vaše tělo nese, se rovná citové bolesti ve vašem srdci. Moje kniha vám pomůže se těchto kil zbavit tím, že se s onou bolestí vypořádáte. Pokud jste už vyzkoušely mnoho diet a neustále se vždy znovu vracíte ke svým nezdravým stravovacím návykům, vaše nadváha má pravděpodobně psychickou příčinu, kterou je možné uzdravit. Setkala jsem se s tisíci žen a mužů, kteří nebyli schopni přestat s přejídáním.
V tomto ranném díle vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch, spojených se stravováním. Tato jedinečná kniha vám pomůže přerušit škodlivé spojení mezi emocionální bolesti, stresem, traumatickými zážitky z dětství a přejídáním.
Pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním
Autorka knihy nám sděluje, že každé kilo navíc, které naše tělo nese, se rovná citové bolesti ve vašem srdci. Kniha pomůže se těchto kil zbavit tím, že se s touto bolestí vypořádáte.
Pochopte souvislost mezi zneužitím,stresem a přejídáním

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku