Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Ďábel nosí Pradu

Ďábel nosí Pradu
Weisbergerová Lauren
Rok vydání:2006
Vydavatelství:Columbus
ISBN:80-7259-223-3
Stran:285
Skladem: na dotaz
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Manželství, vztahy, sexualita
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:S00173
Podobné knihy:Alphard Gunman Anime Figure


Sleva 7% - z ceny 299,00 Kč s DPH
Nová cena 278,00 Kč s 10% DPHKniha, která strávila 6 měsíců na žebříčku bestsellerů The New York Times a byla přeložena do 27 jazyků, se stala předlohou pro stejnojmenný film v hlavních rolích s Meryl Streepovou a Anne Hathawayovou. Režíroval ho David Frankel, který zkoumal vrtochy módního světa a celebrit již v úspěšném seriálu Sex ve městě.
Dodatečné informace:
Čím více však vidí očima Mirandy, tím více si uvědomuje, že její nový svět je úžasné, avšak velmi nelítostné místo - a že uspět v něm někdy vyžaduje velké oběti.
Aby se stala perfektní asistentkou, musí se změnit podle Mirandiných představ. Brzy umí - k nevelkému nadšení svého přítele - mluvit jako prvotřídní znalec moderních trendů, chodit jako modelka a už si za žádných okolností neplete Dolceho s Gabbanou.
Miranda má sice celý módní svět obtočený kolem prstu, ale má velké potíže najít a udržet si dobrou asistentku. Andy se pro tuhle práci naprosto nehodí. Má však něco, co ostatní adeptky postrádají: Nehodlá se smířit s neúspěchem.
Místo Mirandiny asistentky by mohlo být bránou do velkého světa módy pro čerstvou absolventku prestižní vysoké školy Andy Sachsovou. V nevýrazném oblečení, které ji pasuje spíše na nesmělou studentku než na moderní ženu, působí mezi armádou superštíhlých módních dračic, křižujících chodby manhattanské centrály časopisu v botách na jehlovém podpatku, jako pěst na oko. Už během první návštěvy jí začíná být jasné, že úspěch v tomhle průmyslu vyžaduje víc než jen nadšení a odhodlání.
Při plnění svého poslání - učinit z Runway módní bibli New Yorku, a tedy zároveň celého světa - nepřipustí, aby jí cokoliv stálo v cestě. včetně dlouhé řady asistentek, které nesplnily její očekávání. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty - ale zároveň místo, pro něž by milióny mladých Newyorčanek dokázaly zabít.
Pod vedením nejmocnější ženy módního průmyslu Mirandy Priestlyové, která mu vládne tvrdou rukou s dokonale pěstěnými nehty, je Runway obávaným testem, kterým musí projít každý, kdo chce v tomto světě něco znamenat.
V závratném světě newyorské módy, kde nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem všech, kdo se jen trochu zajímají o svůj vzhled.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku