Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Čtyři období manželství

Čtyři období manželství
Gary D. Chapman
Rok vydání:2007
Vydavatelství:Návrat domů
ISBN:978-80-7255-161-3
Stran:139
Skladem: na dotaz
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S00157


Cena 205,00 Kč s 10% DPH


Lepší knížku o manželství jsem dosud nečetla. Gary je zkušený praktik a skvělý vypravěč. Knížka má jasnou strukturu, zaměřuje se na principy, míří k cíli, nehledá jen cestu. Je to klenot mezi těmi všemi návody "jak". Důležitější je přeci, kde jsme a proč a kam, chceme ve vztahu dojít.
Jana Merunková (ohlas na knihu):
Autor poukazuje na výhody i úskalí jednotlivých období a snaží se vyvést naši cestu zpět k těm radostnějším etapám spolužití. Kromě precizní definice jednotlivých období přináší velice hluboké vhledy do řešení konfliktních situací i nedorozumění.
Práce, která vychází z mnohaleté poradenské zkušenosti autora, dá čtenáři nahlédnout do jednotlivých období života s jejich emocemi, postoji, způsoby jednání a atmosférou vztahu.
Když v čase přicházejících změn zareagujeme správně, v souladu s partnerem, můžeme vztah udržet v optimistickém období jara či léta. Pokud však zareagujeme nevhodně, nebo pokud se naše reakce dostane do konfliktu s reakcí našeho partnera, pocítíme náhlý chlad a odcizení…
Tak jako v přírodě existují zákonitosti, které vyvolávají střídaní ročních období, tak i v každém partnerském vztahu lze vypozorovat události a zákonitosti, které budou mít vliv na jeho vývoj.
Mění se postoje i emoce a vzájemné chování partnerů neustále osciluje mezi vyjadřováním větší a menší míry lásky. Některé změny nemusíme ovlivnit a jiné vytváříme my sami…
Partnerské vztahy prochází neustálou proměnou.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku