Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Andělské karty srdce a duše (48 karet a kniha) výkup, použité, ale v pořádku

Andělské karty srdce a duše (48 karet a kniha)  výkup, použité, ale v pořádku
Angela McGerr
Rok vydání:2007
Vydavatelství:Knižní klub
ISBN:978-80-242-1906-6
Stran:128
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Channeling - Vesmírné spojení
Posmrtný život, reinkarnace, karma
Kód:S00048
Podobné knihy:Andělé nám ukazují, jak se uzdravit
Zázraky Archanděla Michaela
Kniha duchů klasika duchovní literatury
Zprávy z druhého břehu
Dobrodružství náhodného sociologa


Cena 599,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Duhy vás nyní nesou dál cestou lásky a světla. Jak protkáváte do svého života pochopení, že Podstata lásky je nekonečná a Podstata světla je věčná, otevírá se ve vašem srdci květ života, spojuje vás se Vším, co Je křišťálovým paprskem Serafima. Tento paprsek spirálou proniká skrz srdce a duši a vytváří Duhový Most, který vás vede k vaší duchovní hvězdě Osudu.
Andělské karty harmonie se týkají témat v současné fázi života. Jestliže pozvete do svého života anděly, kteří se projevují prostřednictvím předpovědi, zahájíte tím přeměnu a také začnete harmonizovat své fyzické (nižší) Já s duchovním (vyšším) Já prostřednictvím mostu svého srdce.
Moje andělské karty vám umožní přijímat od andělů osobní vedení. Je na vás, abyste se tímto poselstvím řídili tak, že tyto konkrétní anděly s dobrým úmyslem pozvete do svého života.
Ve svých různých dílech si kladu za cíl pomoci vám založit a prohloubit spojení s anděly. Právě každodenní andělské spojení mění život! Andělé jsou nejvyšším stupněm energetických vibrací. Když s nimi začnete pracovat, zvolna zvyšujete své vlastní vibrace tak, že se blíží samotným andělům, a čím víc se tomu věnujete, tím víc pocítíte, jak vás obklopuje andělská energie.
Na straně 18 vysvětluji, jak můžete pracovat s oběma sadami karet a provádět dvojitou předpověď, která vám poradí v každodenních záležitostech a také poskytne andělské vedení v příštích životních krocích.
Andělské karty srdce a duše se dají použít zcela nezávisle k objasnění toho, jak andělé vnímají váš postup životem po cestě srdce a duše. Nicméně se dají použít také jako doprovodná souprava k andělským kartám harmonie, jelikož staví na andělské moudrosti, které jste používáním těchto karet nabyli.
Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku