Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Nakresli obraz své duše (2 audio CD)

Nakresli obraz své duše (2 audio CD)
Jarmila Beranová, Martin Štědroň (hudba)
Rok vydání:2007
Vydavatelství:autorka
Stran:1
Skladem: na dotaz
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:CDS002
Podobné knihy:Trauma očima dítěte


Sleva 5% - z ceny 480,00 Kč s DPH
Nová cena 456,00 Kč s 21% DPH
Toto unikátní mluvené slovo autorky se speciálním hudebním doprovodem zavede každého kdo chce tiše naslouchat, jemně, bezpečně a nenásilně do přirozeného a čistého stavu, který nám všem byl samozřejmostí když jsme byli dětmi.

Do stavu, kdy dokážeš vnímat naplno svou velkou moc, sílu, vůli a chtění. Tam někde hluboko ve svém nitru máš ukrytý poklad: - Svou touhu a velké přání, své Poslání a Poselství. Jsou tam také tvé emoce, nejniternější prožitky a vjemy, zranitelnost, obavy, snad i nedůvěra … Chceš-li tiše naslouchat, vytrváš-li a s pokorou odevzdáš své emoce ruce držící pastelku, můžeš po čase pocítit drobné ale významné "zázraky". Dojde k harmonickému vyladění celé tvé osobnosti, což se příznivě projeví na úrovni emocionální i fyzické.

Pokud se ti podaří nakreslit obrázek „své duše“ bez jakéhokoliv zapojování rozu-mové části mozku a necháš se vést pouze intuicí a Vyšším vedením, podaří se ti malý „zázrak“: - uvolnit beze zbytku i to nevyslovené, nepochopené, svazující a omezující. Tímto prostým sdělením beze slov odstraníš jemně a nenásilně vnitřní strach, obavu a nejistotu, které tě svazovaly. Pak dojde k uvolnění a nastolení rovnováhy tam, kde to je nejvíce potřeba, kde nejvíce rovnováha chybí. Během kreslení se nerozptyluj, zůstávej stále „ve svém středu“, jen tiše buď sám sebou, nic neočekávej, tiše sleduj své tvoření.

V jednom balení jsou dvě CD, na tom druhém je kompletní harmonizace jednotlivých čaker mluveným slovem a speciální hudbou.

Kresby na určitá témata pak můžeš po čase zopakovat. Vždy je dobré zaznamenat si datum a hodinu, kdy byla kresba vytvořena. Intuice ti možná „pošle“ – zprostředkuje i mantru kresby, což je název obrázku který jsi vytvořil právě teď a v tento okamžik. Pro úplné pochopení a plné rozvinutí spirituální automatické kresby sloužící k diagnostice a interpretaci vytvořených obrázků doporučuji zúčastnit se pořádaných seminářů automatické kresby s cílenou tematikou.


Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku