Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Mít vše hotovo pro teenagery

Mít vše hotovo pro teenagery
Novinka

v prodeji od 30.05.2019
Rok vydání:2019
Vydavatelství:Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Skladem: na dotaz
Kategorie:Narození dítěte
Kód:B32975


Sleva 11% - z ceny 359,00 Kč s DPH
Nová cena 320,00 Kč s 10% DPH


Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Zorganizuj si život ve světě plném rozptylování.

Ptali jste se a je to tady – vaši milovaní teenageři dostávají návod, jak si zorganizovat svůj nabitý život. David Allen s kolegy vyslyšeli povzdechy nás rodičů a přepracovali fenomenální metodu GTD, česky Mít vše hotovo, do zábavné podoby přístupné dospívajícím. S velkým pochopením pro obtíže tohoto složitého životního období jim představí postupy vedoucí k lepšímu soustředění a zapojení do přítomnosti, naučí je uvědomovat si posloupnost jednotlivých kroků každého procesu, vysvětlí, jak nalézat stabilitu, když se věci zdánlivě vymykají kontrole, a kreativně předvídat, co všechno život nabízí, ať už se jedná o školu, práci, kamarády, vztahy, sport, jejich cíle, sny, anebo třeba i videohry. Metoda GTD pro teenagery znamená být na to všechno připraven.

Kniha je rozdělena do tří částí a mnoho probíraných jevů doprovází vtipné nákresy a grafické znázornění metody:

Část 1 analyzuje běžný, každodenní život a jeho dění. Jaké nové a zajímavé možnosti se zde objevují? Jaké číhají nástrahy?

Část 2 uvádí principy, praktické postupy a pomůcky, s jejichž pomocí lze být v tomto každodenním životě úspěšnější. Pomohou vybudovat návyky, které vedou ke „stavu připravenosti

Část 3 je cvičebnicí, příležitostí si všechny tyto principy, praktické postupy a pomůcky reálně vyzkoušet – hrát si s nimi, experimentovat a procvičovat, a přijít tak na to, které fungují nejlépe.

PS: Náš překladatel říkal, že i když je dospělý, kniha mu v mnohém pomohla...

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku