Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Deník WHOLE30 - váš průvodce úspěšným stravovacím restartem den po dni

Deník WHOLE30 - váš průvodce úspěšným stravovacím restartem den po dni
Novinka

Melissa Hartwigová
Rok vydání:2019
Vydavatelství:Jan Melvil Publishing, s.r.o.
ISBN:978-80-7555-067-5
Stran:240
Skladem:ano
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:B32959
Podobné knihy:Svoboda v jídle jednou provždy - jak se zbavit špatných návyků, pocitu viny a úzkostí spojených s jídlem


Sleva 11% - z ceny 389,00 Kč s DPH
Nová cena 346,00 Kč s 10% DPH


kusů


Svoláváme všechny příznivce WHOLE 30: přichází deník, návod, povzbuzení - prostě všechno, co jste potřebovali mít po ruce a na co jste se chtěli zeptat při programu, ale neměli kde brát a koho se ptát. Čeká na vás kamarádka Melissa, která vás provede pěkně krok za kroken, den za dnem. Tentokrát to zvládnete, pojďte do toho!

Dodržovat 30 denní stravovací program představený v knize Jídlo na prvním místě a rozvedený v pokračováních WHOLE30 a Svoboda v jídle jednou provždy není sice dle tvrzení autorky těžké, ale zkušenosti miliónů účastníků ukazují, že přinejmenším trochu obtížné ano. Naštěstí Melissa stále zůstává v kontaktu se čtenáři svých knih i celou komunito WHOLE30, proto ví, co účastníkům schází a pomůže!

Při tvorbě tohoto deníku přes tři roky pečlivě sledovala, které dny jsou nejtěžší, kdy je třeba pohotová dávka tvrdé lásky a kdy pochvala, kolikrát by měla připomenout, ať se nebojíte jíst víc a ve kterém konkrétním bodě přichází zlom ze stavu „proč je to tak strašně těžké“ na „cítím se skvěle, budu takhle pokračovat navždy“. Díky tomu se vám dostává do rukou interaktivní průvodce a plán každého dne, s ranním povzbuzením, upozorněním na možné zádrhely typické pro danou fázi (bolest hlavy, únava, malátnost), s odpověďmi na časté otázky (jím moc, nebo málo?; co dělat, při chuti na sladké?; jak dál, když nemůžu vejce už ani vidět?; jak zvládnu tu spoustu vaření a nádobí?…), prokládáný prostorem pro vaši zpětnou vazbu: zápisky, poznámky, seznamy a pokroky. Nechybí ani část věnující se postupu opětovného zavádění potravin po zdárném dokončení 30 dnů. Z deníku se tak postupně stane váš osobní kouč na míru, ke kterému se pak můžete kdykoliv vracet a čerpat už kdykoliv ze svých vlastních zkušeností.

Tento praktický deník vám mimo jiné nabídne:

Návod, jak si vše naplánovat. Rozpis každého dne i s čerstvou dávkou promyšlené motivace. Odpovědi na časté otázky a řešení obvyklých zádrhelů. Místo pro vaši zpětnou vazbu: na zápisky, poznámky, seznamy a hodnocení pokroku. Doporučení, jak přizpůsobit jídelníček cvičení. Tipy a triky od psychologů i ostatních absolventů programu WHOLE30. Návod pro život „po“ a jak na znovuzavádění problematických potravin.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku