Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Být ženou - je snadné být ženou? zdraví, krása, kuchyně, láska a vztahy, duševní pohoda

Být ženou - je snadné být ženou?  zdraví, krása, kuchyně, láska a vztahy, duševní pohoda
Novinka

Jelena Svitko
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Eugenika
ISBN:978-80-8100-549-7
Stran:256
Skladem: na dotaz
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Kód:B32784


Sleva 11% - z ceny 328,00 Kč s DPH
Nová cena 292,00 Kč s 10% DPH


Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


V boji za rovné možnosti s muži naše současnice dosahují úspěchů. Neexistuje oblast, v níž by dámy nevynikaly. Některé kvůli kariéře obětují rodinné hodnoty včetně mateřství, ale většina aktivistek má muže a vychovává děti. Zároveň je pro každou ženu důležité, aby byla přitažlivá, milující i milovaná, a také duševně vyrovnaná. A samozřejmě zdravá, aby měla sílu všechno zvládnout a porodit zdravé potomky.

Víc jak třetina knihy je věnována zdraví ženy. Zkušená paní Elenka má k dispozici obrovské množství přírodních přípravků či prostředků snad pro jakoukoliv situaci, jaká může nastat. Návody na většinou bylinnou léčbu jsou však provázeny také moudrými radami: jakoby s vámi mluvila laskavá matka, drahá teta či chytrá starší přítelkyně.

Další část se zabývá krásou. Zde najdete zajímavé recepty (také striktně přírodní a přirozené) na ošetření pokožky, starostlivost o vlasy a další nezbytné součásti péče o svůj fyzický vzhled. Mnohé z uvedených rad se zajímavým způsobem pojí s astrologií.

Dále kniha obsahuje chutné, přestože u nás neobvyklé recepty na různá jídla; popis vlastností a účinků užitečných druhů květin a dalších rostlin; afrodiziaka; a nakonec kapitolu o ezoterice, jež zahrnuje meditace, cvičení, rituály, zaklínadla, věštění a popis povahy podle znamení zvěrokruhu a čtyř živlů.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku