Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Tajemství plodnosti (holistický přístup k plodnosti) laskavý průvodce na cestě k přirozenému početí v moderní době plné stresu

Tajemství plodnosti (holistický přístup k plodnosti) laskavý průvodce na cestě k přirozenému početí v moderní době plné stresu
Novinka

Gerad Kite
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Práh
ISBN:978-80-7252-753-3
Stran:192
Skladem:ano
Kategorie:Narození dítěte
Kód:B32318


Sleva 7% - z ceny 249,00 Kč s DPH
Nová cena 232,00 Kč s 10% DPH


kusů


Nejmocnějším hnacím motorem lidstva je láska k miminkům a instinktivní potřeba reprodukce. V naší DNA je pevně naprogramována touha vidět, jak vzkvétá další generace, a dokonce i ti z nás, kteří z nějakého důvodu děti nemají, závisejí na tom, co přinese další generace, a radují se z ní.

V posledních letech nás trápí snižující se míra plodnosti, a proto jsme začali do této činnosti fušovat. Západní medicína rozhodla, že neplodnost je moderní problém, který je třeba řešit moderními prostředky. Avšak co se týká početí potomků, jsme pouzí amatéři. Příroda dělá svou práci už od počátku časů.

Tato kniha vás zve, abyste se podívali na plodnost a početí v novém pozitivním světle. Potíže způsobující tuto epidemii neplodnosti jsou mnohem větší, než byste si mohli myslet. Odrážejí kvalitu života nejen u potenciálních rodičů, ale u lidstva jako celku. Zatímco moderní život nás opatřuje všemi možnými materiálními potřebami a technologie nám přenáší svět přímo do našich domovů, naše kreativita a zkoumání sama sebe začínají být vážným problémem.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku