Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Šamanské cestování průvodce pro začátečníky (kniha a audio CD)

Šamanské cestování průvodce pro začátečníky (kniha a audio CD)
Novinka

Sandra Ingermanová
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Maitrea
ISBN:978-80-7500-350-8
Stran:77
Skladem:ano
Kategorie:Magie, šamanismus, kabala
Kód:B32315
Podobné knihy:Záchrana ztracené duše uzdravování roztříštěného já
Vítej doma - po návratu duše domů


Sleva 7% - z ceny 199,00 Kč s DPH
Nová cena 185,00 Kč s 10% DPH


kusů


Šamanské cestování je technika běžná ve všech domorodých společnostech v celé historii lidstva. Prostřednictvím poslouchání úderů bubnu nebo jiného rytmického bicího nástroje šaman vstupuje do „nevšední reality“ – změněného stavu vědomí mimo čas a prostor – aby získal spirituální poučení a léčení, pomáhal druhým a planetě a obnovil rovnováhu s přírodními cykly. Šamanské cestování vám nabízí interaktivní studijní zkušenost pro objevení, jak cestovat způsobem, jímž to tradiční šamani dělají po celá staletí.

S instrukcemi uvedenými v této knize a doprovodným CD mezinárodně uznávaná učitelka Sandra Ingermanová objasňuje a představuje:

o původní roli šamana v domorodých kulturách, jak se setkat a pracovat s vlastními „silovými zvířaty“, učiteli a dalšími pomocnými duchy, jak se orientovat v dolním, horním a prostředním světě – třech oblastech neviditelné reality, o klíče k úspěšnému šamanskému cestování v naší moderní kultuře.

Tato kniha obsahuje fascinující líčení působivých výsledků šamanského cestování a odpovědi na otázky běžné pro většinu začátečníků. Je to srozumitelný průvodce pro zkoumání vizionářských světů šamana. CD obsahuje různě dlouhé nahrávky bubnování pro tři cesty.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+