Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Kniha o těhotenství, porodu a dítěti (komplet 1. až 3. díl)

Kniha o těhotenství, porodu a dítěti (komplet 1. až 3. díl)
Novinka

Antonín Pařízek, Tomáš Honzík
Rok vydání:2015
Vydavatelství:MCC
ISBN:978-80-7492-213-8
Stran:1352
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Narození dítěte
Manželství, vztahy, sexualita
Kód:B32282


Sleva 11% - z ceny 1 099,00 Kč s DPH
Nová cena 978,00 Kč s 10% DPH


kusů


Kniha srozumitelně a přehledně přináší ověřené informace předních českých odborníků z mnoha lékařských oborů o těhotenství, porodu a péči o dítě.

Těhotenství:

Způsoby plánovaného rodičovství. Životní styl a příprava na těhotenství. Způsoby přirozeného i umělého otěhotnění. První známky těhotenství. Vývoj zárodku a plodu krok za krokem. Předporodní péče v České republice. Hygiena a životospráva těhotných žen. Sport a cestování v těhotenství.

Porod:

Jak se pozná začátek porodu. Cesta do porodnice. Porod přirozený. Průběh porodu. Nepravidelně probíhající porod. Předčasný porod. Porod plodu koncem pánevním napřed. Porod dvojčat a vícerčat. Prodloužené těhotenství. Bezpečné tlumení porodních bolestí. Císařský řez. Znecitlivění u císařského řezu. Prohlídka novorozence. První hodiny a dny po porodu. Poporodní duševní změny matky. Kojení. Cvičení v šestinedělí. Mužské antikoncepční metody. Ženské antikoncepční metody.

Dítě:

Očkování a imunizace dítěte. Růst a psychomotorický vývoj dítěte. Vývoj a péče o dětský chrup. Výživa kojence. Výživa batolete. Alergie v dětském věku. Běžné kojenecké neduhy, horečka, moučnivka. První pomoc dítěti.

Formát: 3x brožovaná kniha; celkem 1352 stran

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku